Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ERÜ İLE VE TUSAŞ ARASINDA ‘STAJYER MÜHENDİS’ PROTOKOLÜ İMZALANDI 

Bu haber 24 Ekim 2018 - 11:20 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
ERÜ İLE VE TUSAŞ ARASINDA ‘STAJYER MÜHENDİS’ PROTOKOLÜ İMZALANDI 

Erciyes Üniversitesi ile Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) arasında ‘Stajyer Mühendis Programı’ protokolü imzalandı. 
TUSAŞ’ın Merkez Yerleşkesinde gerçekleştirilen protokole; ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz Borat ve Genel Müdür Prof. Dr. Temel Kotil imza attı. 
Protokol imza törenine ERÜ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlker Yılmaz ile Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Altun da katıldı. 
İmzalan protokol çerçevesinde; Stajyer Mühendis Programına üniversitelerin 3. veya 4. sınıflarında uçak, uzay, makine, elektrik-elektronik/haberleşme, havacılık, endüstri, bilgisayar, metalürji ve malzeme, kimya, mekatronik mühendisliği başta olmak üzere ihtiyaç duyulan bölümlerden öğrenciler katılabilecek. 
Stajyer mühendis adayları haftada en az 1 tam gün Türk Havacılık ve Uzay Sanayiinde çalışacaklar. Öğrenciler çalıştıkları süre boyunca üniversiteleri tarafından sigortalanacak ve Kredi ve Yurtlar Kurumu imkânlarından faydalanacak, ayrıca öğrencilere Türk Havacılık ve Uzay Sanayii çalışmaları için ücret ödeyecek. (Kurum Haber) 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA