Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR  

Bu haber 26 Eylül 2018 - 10:44 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR  

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Çalış’a tebrik ziyaretleri sürüyor.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti 25. Dönem Kayseri Milletvekili Havva Talay Çalış, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin ile Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Rektör Prof. Dr. Çalış’a yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti Milletvekili Karayel, Türkiye’nin 10 araştırma üniversitesinden biri olan Erciyes Üniversitesi’nin yaptığı bilimsel çalışmalarla ulaştığı konumun kendilerini memnun ettiğini ve Rektör Çalış ile Erciyes Üniversitesi’nin daha iyi yerlere geleceğini söyledi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti 25. Dönem Kayseri Milletvekili Havva Talay Çalış, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin ile İl Kadın Kolları yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşmasında gerek üniversitelerinin, gerek Kayseri’nin, gerekse Türkiye’nin gelişimi adına şehrin siyasetçileri, bürokratları, sanayicileri, işadamları, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişare içerisinde olacaklarını kaydeden Rektör Çalış, bu manada Kayseri Milletvekillerinin desteklerine her zaman güvendiklerini söyledi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA