Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ERÜ Rektörü Çalış’ı, KTO Başkanı Gülsoy Ziyaret Etti

Bu haber 29 Eylül 2018 - 11:00 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
ERÜ Rektörü Çalış’ı, KTO Başkanı Gülsoy Ziyaret Etti

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Çalış’a, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy ile yönetim kurulu üyeleri, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış’a yeni görevinde başarılar diledi. KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye’nin önemli üniversiteleri arasında yer alan Erciyes Üniversite’nin başarılarının kendilerini gururlandırdığını belirterek, Erciyes Üniversitesi’ne her zaman desteğe hazır olduklarını belirtti. ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ise KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti getirdi. Rektör Çalış, “Erciyes Üniversitesi’nin başarısı Kayseri’nin başarısı demek. Erciyes Üniversitesi’nin başarı çıtasını daha yükseklere çıkarmak için birlikte çalışacağız ve sizlerden sürekli destek bekleyeceğiz” diye konuştu.
Ziyaretin sonunda Rektör Çalış, misafirleriyle toplu fotoğraf çektirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA