Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından düzenlenen 3. Ulusal Erciyes Tiyatro Festivali, “Yeraltılı” adlı oyun ile tiyatro severlere perdelerini açtı.

15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Flamenko dans gösterisi ile başlayan festivalin ilk gününde Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan ve rejisörlüğünü Zeynep Küçükoğlu’nun yaptığı “Yeraltılı” isimli tiyatro oyunu sergilendi.

1 hafta boyunca devam edecek olan festivalde, Erciyes Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi tiyatro toplulukları seyirciyle buluşacak.  (Kurum Haber)

 

ERÜ’DE 3. ULUSAL ERCİYES TİYATRO FESTİVALİ BAŞLADI

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından düzenlenen 3. Ulusal Erciyes Tiyatro Festivali, “Yeraltılı” adlı oyun ile tiyatro severlere perdelerini açtı. 15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı. Flamenko dans gösterisi ile başlayan festivalin ilk gününde Diş Hekimliği Fakültesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan ve rejisörlüğünü […]

24 Nisan 2019 'da eklendi ve 9 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA