Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Erciyes Üniversitesi’nden “24 Kasım Öğretmenler Günü” İçin Özel Spot.

Kayseri’de Vali, Rektörler ve İl Milli Eğitim Müdürü, “Öğretmenler Günü” kutlaması için kamera karşısına geçti.

Kayseri’de Vali, Üniversite Rektörleri ve İl Milli Eğitim Müdürü, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için kamera karşısına geçti. Erciyes Üniversitesi’nde öğretmenler günü için hazırlanan özel spotta, protokol, bu anlamlı günlerinde öğretmenleri tebrik etti.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Kampüs TV stüdyolarında hazırlanan “24 Kasım Öğretmenler Günü” özel spotuna, Vali Şehmus Günaydın, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Abdullah Gül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney ile İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci katıldı.

1 dakika 20 saniyelik özel spot görüntüde, Vali, Üniversite Rektörleri ve İl Milli Eğitim Müdürü, eğitim ve öğretmenlik mesleğinin önemine dikkat çekti.

Vali Şehmus Günaydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü özel spotunda, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler, Yeni Nesil Sizlerin Eseri Olacaktır” sözünü hatırlatarak,  tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı ve ayrıca şehit öğretmenlere ise Allah’tan rahmet diledi.

Tüm Öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlu olsun… (Kurum Haber)

ERÜ’DEN “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” İÇİN SPOT

Erciyes Üniversitesi’nden “24 Kasım Öğretmenler Günü” İçin Özel Spot. Kayseri’de Vali, Rektörler ve İl Milli Eğitim Müdürü, “Öğretmenler Günü” kutlaması için kamera karşısına geçti. Kayseri’de Vali, Üniversite Rektörleri ve İl Milli Eğitim Müdürü, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için kamera karşısına geçti. Erciyes Üniversitesi’nde öğretmenler günü için hazırlanan özel spotta, protokol, bu anlamlı günlerinde öğretmenleri […]

24 Kasım 2018 'da eklendi ve 13 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA