Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

 EVLİLİKLERDE ‘8.8.2018’ YOĞUNLUĞU YAŞANDI

Bu haber 09 Ağustos 2018 - 10:47 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.
 EVLİLİKLERDE ‘8.8.2018’ YOĞUNLUĞU YAŞANDI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 8 Ağustos 2018 gününe özel nikâh kıydırmak isteyen çiftlerin Melikgazi Belediyesi Nikah Salonlarında mutluluklarını paylaştıklarını söyledi.
Unutulması zor günlerde nikâh işlemleri yaptırmak isteyen çiftlerin aylar öncesinden Melikgazi Nikâh Memurluğu’na müracaat ettiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç “evlenecek çiftler için önemli günler vardır. Bunlardan biriside nikâh tarihidir. Bu tarihi ölümsüzleştirmek ve daha anlamlı olmasını sağlamak ve hatırlanmasını kolay kılmak adına gençlerimiz bugünleri tercih etmektedir. Melikgazi Belediyesi’ne 08.08.2018 tarihi için nikah kıydırmak isteyen çiftler tarafından aylar öncesinden adeta rekor başvuru olmuştur. Bugün öğle saatine kadar 33 çift “evet” dedi, akşam saat 22.00 ‘e kadar 32 çift sırada bekliyor” dedi
Hizmeti semtlere götürme anlayışı içerisinde yaptırılan çok amaçlı ve büyük ölçekli sosyal ve spor tesisleri içerisinde Nikah Salonlarının olmasına ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Başkan Büyükkılıç, 5 nikah memuru tarafından 8 tesis de nikah merasiminin yerine getirildiğini kaydetti.

İncesu’da 8.8.2018 tarihinde nikah kıydırmak isteyenler, belediyenin nikah salonuna akın etti.
İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, çiftlerin nikahlarını kıyarak, mutluluklar diledi. Karayol, “Belediyemize evlenmek için başvuran genç çiftlerimizin bugün 08.08.2018 olması münasebeti ile genç çiftlerin yoğun ilgisi üzerine 15’in üzerinde nikah töreni gerçekleştirdik. Gençlerimize bir ömrü boyu mutluluklar dileriz” dedi.
Başkan Karayol ayrıca, dünya evine giren çiftlere, ‘Evleniyor muyuz yoksa Eğleniyor muyuz’ kitabını hediye etti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA