ÇELİK, AKKIŞLA’DA YAPILAN ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ÇELİK, AKKIŞLA’DA YAPILAN ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

MUHTARLAR ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

MUHTARLAR ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

KAYSERİSPOR’DAN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

KAYSERİSPOR’DAN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

ÇELİK  “TÜRKİYE KAYSERİ’Yİ KONUŞUYOR”

ÇELİK “TÜRKİYE KAYSERİ’Yİ KONUŞUYOR”

GİRİŞİMCİLER EĞİTİMLERİNİ HACILAR’DA ALIYOR

GİRİŞİMCİLER EĞİTİMLERİNİ HACILAR’DA ALIYOR

FARKLI KÜLTÜRLER BİZİM ZENGİNLİĞİMİZ
FARKLI KÜLTÜRLER BİZİM ZENGİNLİĞİMİZ

Başkan Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin kermesine katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin imkanı olmayan öğrenciler yararına açtığı kermese katıldı. Başkan Çelik, farklı kültürleri zenginlik olarak gördüklerini belirtti ve “Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın” diye konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin kermesinde ilimizde yaşayan çerkeslerle bir araya gelerek sohbet etti. Kermesin […]

Başkan Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin kermesine katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin imkanı olmayan öğrenciler yararına açtığı kermese katıldı. Başkan Çelik, farklı kültürleri zenginlik olarak gördüklerini belirtti ve “Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Birleşik Kafkasya Derneği’nin kermesinde ilimizde yaşayan çerkeslerle bir araya gelerek sohbet etti. Kermesin açılışında konuşan Dernek Başkan Vekili Fatih Yıldırım, yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, Rabia işaretinin dört ana prensibi içerisinde her farklılığı zenginlik olarak gördüklerini belirtti. Çerkes, Avşar, Tatar gibi farklılıkların hep bir olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, “Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Kermesler hem yeme içme ve kıyafet kültürümüzü yansıtma açısından hem de buradan elde edilecek gelirle imkanı olmayan öğrencilerimize destek olunması bakımında çok önemli faaliyetler. Bu nedenle biz de elimizden geldiğince katkı vermeye ve katılmaya gayret ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Birleşik Kafkasya Derneği’nde gerçekleştirilen kermesin açılışı yapıldı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da katıldı. Başkan Çelik, açılış sonrası kermesi gezdi ve satışa sunulan ürünlerle ilgili bilgi aldı. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz