Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

GÜVENLİK BİRİMİ ÇALIŞANLARINA HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Bu haber 03 Ocak 2019 - 11:32 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
GÜVENLİK BİRİMİ ÇALIŞANLARINA HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi bina ve sosyal tesislerde ki güvenlik çalışanlarına yeni yasa ve yönetmelikler konusunda hizmet içi eğitim semineri verildiğini bildirdi.

Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç tarafından verilen seminere belediyede ve sosyal tesislerde görev yapan güvenlik birimi çalışanlarının katıldığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘’Melikgazi Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda verilen seminerde öncelikle güvenlik ve güvenlik mevzuatı hakkında genel bilgiler anlatıldı. Teorik ve pratik olarak gerçekleştirilen eğitimde güvenlik personelimize mesleki bilgi ve birikimlerine katkı sağlandı. Gelen vatandaşlara güler yüzlü bir anlayış ile yardımcı olmaları ve güvenlik konusunda da herhangi bir zafiyete neden olunmaması için gereken tedbirlerin alınarak dikkatli olmaları hususunda bilgiler verildi. Bilgili, deneyimli ve her türlü iş bilgi donanımına sahip bir personel yapısı ile 7 gün 24 saat şehrin merkez nüfusunun % 50 sine hizmet verdiklerini hatırlatan Başkan  Büyükkılıç, bilgili ve bilinçli personelin hizmette kaliteyi artırdığını söyledi’’.

Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç ise Belediyemiz hizmet binası ve sosyal tesislerde ziyaretçi giriş ve çıkışlarını güvenli kılınması ve vatandaş memnuniyetinin sağlanması, nöbet yerlerinde ki hareketleri, iş güvenliği, unutulan eşyalar, çanta ile binalara girişler, elektronik aletler, bıçak ve ateşli silahlar, kontrollerini gibi güncel konuların önemini anlattı. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA