GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-06-2024 20:05

AKKIŞLA ÇİFTLİKTE BİTKİ ŞEHİRLER, FİDAN DİKİMİ VE TOHUM EKİMİ ÜZERİNE SUNUM

AKKIŞLA ÇİFTLİKTE BİTKİ ŞEHİRLER, FİDAN DİKİMİ VE TOHUM EKİMİ ÜZERİNE SUNUM

AĞAÇ DEDE: AKKIŞLA / ÇİFTLİKTE BİTKİ ŞEHİRLER, FİDAN DİKİMİ VE TOHUM EKİMİ ÜZERİNE SUNUM ARTI ÖRNEK OKUL. (Böyle güzel okullar daha çok olmalı)

AYNI ZAMANDA TOPRAKLA ORTAK VE TEMİZ ÜRETİCİ OLMALIYIZ VE BU DURUM ÖLÜNCEYE KADAR SÜRMELİ.
Beni en çok rahatsız eden şey hafta içi günlerde caddelerin, parkların, duvar diplerinin kalabalık olması. 
Çözüm: Emekli insanlarımızın oldukları yerde  toprağa dokunmalarını sağlayarak temiz üretken insan sayısını çoğaltmalıyız. "BİTKİ ŞEHİRLER" projenin temel nedenlerinden biri budur...

ÇİFTLİK SAKİNLERİ SON DERECE DUYARLI:
Köy sakinlerinin sunuma ilgisi son derece büyüktü.  Salonu doldurdular. Baştan sona dikkatle dinlediler. Hepsi de kartımı aldılar. Beni arayacaklarını söylediler. Onlarla fidan dikmenin, tohum ekmenin ve ölünceye kadar hiç ölmeyecekmiş gibi çalışmanın, imecenin ve "TEMİZ ÜRETKEN, OLUMLU TÜKETİCİ" olmanın ülkemiz, insanlık ve tüm canlılar açısından önemi üzerine konuştuk.
Bu imkanı sağlayan okul müdürümüze çok teşekkür ederim. Böyle okullar daha çok olmalı. Çiflikte faaliyetim bitti. Sonbaharda daha büyük ve kapsamlı faaliyet yapmayı planlıyoruz.
NOT: İsteyen her okula, her köye gidiyorum. Fidan da getiriyorum. Hiçbir şekilde ücret talebim yoktur. Çağırın yeterli. Bir telefon masrafı. SAYGILARIMLA.

AdminAdmin