GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2024 11:28   Güncelleme : 16-06-2024 11:36

ASKON'DA DEV BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ASKON Kayseri şube başkanı İlker Barlı, arefe günü ilimizin protokol mensuplarının katılımı ile dev bir bayramlaşma programına ev sahipliği yaptı.

ASKON'DA DEV BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ASKON Kayseri şube başkanı İlker Barlı, bayramlaşma programı ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri şubemizin bayramlaşma merasimini dernek merkezimizde kıymetli protokolün katılımı ile icra ettik.

Kayseri Valimiz Gökmen Çiçek, Kayseri Milletvekilimiz Şaban Çopuroğlu ve OSB Başkanımız Mehmet Yalçın ile birlikte Anadolu Aslanları İşadamları Derneği'mizde (ASKON) düzenlenen bayramlaşma törenimizde yer aldılar.
Nezaketleri için kendilerine teşekkür ederiz.

ASKON Kayseri şubemiz tarafından düzenlenen bayramlaşma programına Kayseri  Milletvekillerimiz Murat Cahid Cıngı ve Şaban Çopuroğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Develi Belediye Başkanı Adem Şengül, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm katıldılar.
Kendilerine nezaketleri için teşekkür ederiz.

Bayramlaşma programımıza katılan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Tayyar Şahin ve yönetimlerine teşekkür ederiz.
 

AdminAdmin