YEREL
Giriş Tarihi : 20-12-2022 10:04

BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A SICAK VE SAMİMİ İLGİ

BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A SICAK VE SAMİMİ İLGİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç ile kucaklaşarak, sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere kente gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve beraberindeki heyeti, makamında ağırladı.

Başkan Büyükkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı kapıda çiçeklerle karşılarken, Bakan Varank, Büyükkılıç ile kucaklaştı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Büyükkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a hem ziyaretleri hem de Kayseri’ye karşı göstermiş oldukları sıcak ve samimi ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Bakan Varank’ı Kayseri’de görmekten gurur duyduğunu vurgulayan Büyükkılıç, “Sizleri Kayseri’mizde görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Bir sanayi ve turizm şehrinde sizleri görmekten onur duyuyoruz. Selçuklu’nun, Osmanlı’nın, Cumhuriyet’imizin en güzel şehri, Sayın Cumhurbaşkanımıza da en büyük desteği veren şehre hoş geldiniz” diye konuştu.

BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Tüm Kayserililere selam ve sevgilerini ileten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da, endüstri ve ticaretin merkezi Kayseri’nin stratejik önemine işaret ederek, ev sahipliğinden dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Varank, “Her zaman olduğu gibi bizi çok güzel bir şekilde ağırladınız. Allah razı olsun” dedi.

AdminAdmin