GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-05-2023 21:16

ÇALMADIK KAPI BlRAKMADlLAR...

ÇALMADIK KAPI BlRAKMADlLAR...

Seçimlere 1 hafta kala siyasi partilerin seçim çalışmalarını yürüten ekipler son dönemeci döndü. 

14 Mayıs’a 7 gün kala, siyaset iyice ısındı. Adaylar, seçmenlerine ulaşabilmek için ziyaretlerinin sürdürürken, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Adayı Avukat İlker Sungur, farklı bir çalışma yürütüyor. 
Sungur, beraberindeki heyetlerle birlikte gündüz ilçe ilçe, köy köy dolaşıyor, akşamları ise gece yarılarına kadar Kayseri ‘nin önemli alış veriş merkezleri, gençlerin yoğun olarak toplandıkları kafeteryaları ve parkları bıkmadan usanmadan adım adım dolaşıyor, gençlerle sohbet ediyor, sorunlarını dinliyor ve İYİ Parti’nin önümüzdeki dönemde hayata geçirmeyi planladığı projeleri tekrar tekrar anlatıyor. 
İlker Sungur, yüz yüze binlerce insanla görüşürken, kendilerine “İlker Sungu Gönüllüleri” adını veren yaklaşık 100 kişiden oluşan bir gönüllü ordusu da, sabah erken saatlerde seçim ofisinde toplanıyor, guruplar halinde Kayseri’nin dört bir yanına dağılarak, Milletvekili Adayı İlker Sungur’un Kayserililere hitaben yazdığı mektubu kendi elleri ile teslim ediyorlar.  Her gittikleri yerde sempatı ile karşılaşan gönüllüler, “Binlerce insanrımlızla tanıştık. Adayımızı anlattık, tanımalarını sağladık. Şu ana kadar bizi geri çeviren Kayserili olmadı. Her gittiğimiz yerde sevgi ile karşılaşıyoruz. Bizde, küçüklere sevgi ile büyüklerimize büyük bir saygı içinde yaklaşıyor, adayımızın selamını iletiyornuz” diyoırlar. 
Milletvekili Adayı İlker Sungur Gönüllülerini Koordinatörü Hadiye Hakkomaz , “Seçim gününe kadar iş başındayız.  Girmedik sokak, dolaşmadık mahalle, çalmadık kapı bırakmayacağız. Hedefimiz, en az 750 bin seçmene ulaşmak ve mektuplarımızı teslim etmek. Genç ve enerji dolu  onlarca genciz. En genç adayın genç gönüllüleri olarak başarıya koşuyoruz” diyor. 
İYİ Parti Adayı İlker Sungur’un “Gönüllü Ordusu”,  sempati toplamaya ve sevgi yumağı oluşturmaya devam ediyor. 

 

AdminAdmin