YEREL
Giriş Tarihi : 20-10-2022 11:38

DEVA PARTİSİ’NDEN KAYSERİ TİCARET ODASINA ZİYARET

DEVA PARTİSİ’NDEN KAYSERİ TİCARET ODASINA ZİYARET

 

DEVA (Demokrasi ve Atılım) Partisi Kayseri İl Başkanı Metin Özkaya ile beraberindeki il başkan yardımcıları, odalar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Metin Özkaya ile beraberindeki il başkan yardımcıları, seçime giderek tekrardan güven tazeleyen Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette İl Başkanı Özkaya, odalar ve sivil toplum kuruluşları şehrimizin önemli dinamikleridir. Bu durum ticaret denince ilk akla gelen şehir olan Kayseri’de daha da önem arz ettiğini belirterek, DEVA Partisi’nin Kayseri’de teşkilatlanma faaliyetleri ile partisinin ekonomi eylem planı konularını dile getirdi. 

 

Kayseri için ticaretin bel kemiği olduğu, şehrin bir adım daha ileri taşınmasında Kayseri Ticaret Odası’nın faaliyetleri yadsınamaz bir şekilde ortada olduğunu ifade eden Başkan Özkaya, odalar ve sivil toplum kuruluşlarının siyaset üstü bir yapıda olduğunu belirterek, yerel kalkınmada ve istihdamda il ve ilçe ticaret odalarının önemli bir rol oynadığının altını çizdi. Ülkenin çözüm bekleyen sorunları için yola çıktıklarını ve ekonomiden tarıma, eğitimden sağlığa çeşitli alanlarda çözüm önerilerinin hazır olduğunu ifade ederek, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, yeni dönemlerinde başarılar diledi.

 

DEVA Partisi’ni ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, nazik ziyaretleri için İl Başkanı Metin Özkaya ve beraberindeki il başkan yardımcılarına teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret Ekonomi Eylem Planı kitapçığının takdimi ile sona erdi.

AdminAdmin