SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2024 20:45   Güncelleme : 28-06-2024 20:49

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ERVA YAZ SPOR OKULLARI AÇlLDl

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 
ERVA YAZ SPOR OKULLARI AÇlLDl

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen GSB Yaz Spor Okullarının 86.’sı bu yıl ilimizde GSB ve ERVA Yaz Spor okulları olarak Ömer Halisdemir Spor Salonunda düzenlenen tören ile açıldı.

Törene Vali Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğg. Hakan Dedebağı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, İl Protokolü, sporcular, antrenörler ve veliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören, Açılış Konuşmaları ile devam etti. Açılış konuşmalarının ardından GSB ve ERVA Spor Okulları sporcuları tarafından hazırlanan Halk Oyunları gösterileri, Taekwondo gösterileri, Muaythai gösterileri ve Cimnastik Gösterileri düzenlendi.

Program sonunda Vali Gökmen Çiçek, İl Protokolü ile birlikte Ömer Halisdemir Spor Tesislerinde devam eden GSB ve ERVA Spor Okullarını ziyaret ederek, Sporcular ile bir araya geldi.

Öte yandan Kayseri Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğg. Hakan Dedebağı ve il protokolü ile birlikte ERVA Yaz Spor Okulları Açılışına katıldı.

AdminAdmin