YEREL
Giriş Tarihi : 29-09-2022 11:37

KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI ALİ ÖZCAN:“HER YER GÜR BİR MAVİ OLDU”

KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI ALİ ÖZCAN:“HER YER GÜR BİR MAVİ OLDU”

  “25 BİN ÜYEMİZ İLE YENİ VE DAHA GÜZEL İŞLER YAPMA VAKTİ GELDİ”

 Kayseri Ticaret Odası Başkan Adayı Ali Özcan, meslek komitesi seçimlerine 1 gün kala yaptığı açıklamasında Kayseri Tüccarına seslendi.

 Kadim şehir Kayseri’nin yükünü alan tüccarların 1 Ekim Cumartesi günü yapılacak seçimde büyük bir basiret göstereceklerinden emin olduğunu belirten Özcan, “Sağduyu içerisinde ve şenlik havasında bir seçim geçeceğinden şüphemiz yoktur. Seçim sürecinde bizlere teveccüh gösteren tüccarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Çok kısa bir sürede her yer mavi renkle kaplandı. Kaybedeni olmayan, tek kazananın Kayseri tüccarının olduğu seçimlerimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

“25 BİN ÜYEMİZ İLE YENİ VE DAHA GÜZEL İŞLER YAPMA VAKTİ GELDİ”

 

KTO Başkan Adayı Ali Özcan, ASKON başkanlığını yürüttüğü zamanlarda yaptıkları çalışmaların, şehre artı değer katan ve 4 kez gerçekleştirdikleri Kültepe Ekonomi Zirvesi’nin bunun yanı sıra Kayseri’nin ihracatının artması için DEİK’te yaptıkları çalışmaların kendilerini için birer onur nişanesi olduğunu vurguladı.

 

Özcan, “Şimdi sıra 25 bin üyesi ile Kayseri’nin en büyük sivil toplum kuruluşu konumunda bulunan Kayseri Ticaret Odası’nda, tüm üyelerin katılımı ve iradesiyle yeni ve daha güzel işler yapma vaktidir” diye konuştu.

 

“İYİYİ DAHA İYİYE TAŞIYACAĞIZ”

 

Kayseri Ticaret Odası’nın gelmiş geçmiş tüm yönetimlerinin Kayseri tüccarının menfaatlerini korumak ve şehre katkı sağlamak için çalıştıklarını bildiklerini belirten Başkan Adayı Özcan, “Gönül köprüsü kuracak, herkesi kucaklayacağız. Projelerimizle şehre katkı sunacağız. Ortak çalışma kültürüne saygı duyacak ve iyiyi daha iyiye taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

 

“HER YER GÜR BİR MAVİ OLDU”

 

KTO Meslek komiteleri seçim sürecinde, sıkılmadık el, gidilmedik kapı bırakmadıklarının altını çizen Başkan Adayı Ali Özcan, “Kayseri tüccarının seçim sürecindeki kısa zamanda bizlere gösterdiği teveccühe ve inanca müteşekkirim. Her yer gür bir mavi oldu. Bizlere oy versin veya vermesin tüm üyelerimize bu vesile ile Kayseri tüccarının vakarlı duruşunu bir kez daha tüm Türkiye’ye gösterdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

“DEĞİŞİMİN ANAHTARI TÜCCARIMIZIN İRADESİNDEDİR”

 

Kayseri Ticaret Odası’nda değişimin, yenileşmenin ve dijital çağı yakalamanın artık vakti geldiğini kaydeden Başkan Adayı Özcan, bu değişimin anahtarının Kayseri Ticaret Odası üyesi tüccarlarının kıymetli iradesinin içinde yer aldığını belirtti.

 

“KTO’DA YENİLİĞİN ARTIK VAKTİ GELDİ”

 

Kayseri Ticaret Odası’nın oy kullanacak tüm üyelerine çağrıda bulunan Başkan Adayı Ali Özcan, “Üyelerimiz demokratik haklarını kullanarak mutlaka oylarını kullansınlar. Bu kendilerinden özellikle ricamdır. Kayseri tüccarı iradesini sandık başına gelerek mutlaka göstermeli ve hiçbir etki altında kalmaksızın sağduyusu ile aldığı kararını seçim sandığında ortaya koymalıdır.” diye konuştu.

 

“SEÇİM BİTTİĞİNDE KAZANAN KAYSERİ OLACAK”

 

2 ay gibi kısa bir sürede Kayseri Ticaret Odası meslek komiteleri yarışında boy gösterdiklerini ve bunu da herkesin gördüğünü ifade eden Başkan Adayı Özcan, “Bizler, değişime olan inancımızdan dolayı bu yola çıktık. Bizler, daha iyi hizmet için tüccarımızın oyuna talip olduk. Bu süreçte kimseyi üzmedik, kırmadık, seviyeli bir seçim süreci yaşadık. Seçim bittiği andan itibaren yine hep birlikte sadece Kayseri için Kayseri tüccarının menfaatlerini korumak için el ele vererek çalışacağız. Seçimim tek kazananı olacak, o da Kayseri ve tüccarımızdır” şeklinde konuştu.

AdminAdmin