YEREL
Giriş Tarihi : 17-09-2022 11:19

PALANCIOĞLU ‘’ERCİYES DAĞIMIZIN ADETA GİRİŞ KAPISI OLAN ŞİRİN  HİSARCIK  MAHALLE HALKI İLE BERABERDİK’’

PALANCIOĞLU ‘’ERCİYES DAĞIMIZIN ADETA GİRİŞ KAPISI OLAN ŞİRİN  HİSARCIK  MAHALLE HALKI İLE BERABERDİK’’

 

   Mahalle buluşmalarının devam ettiğini  belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa PALANCIOĞLU  Hisarcık halkı birlik beraberlik  ve kardeşlik  mesajı  vererek  adeta  bütünleştiğini söyledi.

   Sosyal belediyecilik ilkesi içinde semtlerde mahalle kavramını,komşuluk kavramını geliştirmek istediklerini  belirten  Başkan Dr. PALANCIOĞLU  ‘’Hisarcık  Mahallemiz  Erciyes dağı kış sporlarının adeta giriş kapısıdır. Şehrimize gelen yerli ve yabancı  turistler   Erciyes dağına giderken  Hisarcık’ta mola verip  alış veriş yapmaktadır.  Meydan düzenlemesi  ile  bu imkanı sağlayan  Hisarcık mahallesi  aynı zamanda  yaz aylarının dinlenme ve  sayfiye yeridir. Yeşillik için de misafirperver, Hisarcık halkı  mahalle buluşmaları  ile  gönüllerince  eğlendi  birlik oldu, beraber oldu.  Komşulukları pekişti. Akrabalar bir arada oldu  ikramlarımız ile bizde onları adeta  ağırladık. Bu arada ekiplerimiz  genel temizlik park temizliği  asfaltlama yol çizgi boyası  mezarlıkların bakımı  kaldırım yenileme  ve bakımı  gibi çalışmalar gerçekleştiler.’’ Dedi

 Mahalle buluşmalarının amacına ulaştığını bu mahallenin  memnuniyetinden  anladıklarını  kaydeden başkan Dr.PALANCIOĞLU  bu hafta Kıranardı, Küçük -Bürüngüz ve Subaşı  mahallelerinde  devam  edeceğini  sözlerine ekledi.

AdminAdmin