EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-12-2022 19:50

SERBEST BÖLGE İÇİN YATlRlM MÜJDESİ

SERBEST BÖLGE İÇİN YATlRlM MÜJDESİ

Kayseri Serbest Bölgeye Stratejik ve Önemli Yeni Bir Yatırım Müjdesi Veriyoruz!
Büyük bir uğraş ve gayretle çalışarak Kayseri için son derece önemli olan vagon üretimi için Erciyas Holding ile Kayseri Serbest Bölge arasında ilk yatırım imzasını attık.
Şehrimize ve ülke ekonomimize ciddi ivme kazandıracak, yüksek istihdam ve nitelikli ürün üretme gücü sağlayacak, tamamen ihracata yönelik bu yatırım ile Kayseri Serbest Bölge ulaşım sektöründe önemli bir merkez haline dönüşecek.  
Kayseri'nin ihracat üssü haline gelen Kayseri Serbest Bölgesi'nde gerçekleştirdiğimiz tüm atılımların, şehrimize ve ülke ekonomimize nice katkılar sağlamasını temenni ediyor diyen Palancıoğlu, bu yatırımın şehrimize yapılmasında yatırımcımız Ahmet Erciyas Beyi motive ederek Kayseri’ye bu yatırımı yapmasını teşvik eden Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki Beye teşekkür ediyorum. Erciyas Holding sahibi Ahmet Erciyas ve oğlu Emre Erciyas ile yaptığımız yatırım görüşmelerini hızlı bir şekilde sonuçlandırdık. Yönetim Kurulu Başkanı olduğum Kayseri Serbest  Bölge’de birlikte çalıştığımız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarım, Sanayi Odası ve Ticaret Odası Başkalarımız ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu önemli yatırımın Kayserimize hayırlı olmasını diliyorum.

AdminAdmin