YEREL
Giriş Tarihi : 11-07-2024 11:24

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI YAPAN BÜYÜKŞEHİR’DEN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE UYARI

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI YAPAN BÜYÜKŞEHİR’DEN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE UYARI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Bekir Yıldız Bulvarı ile Erkilet Bulvarı’nın kesişim noktasındaki kavşakta asfalt yenileme çalışması yapacak. Ekipler tarafından gece saatlerinde yürütülecek çalışmalar kapsamında, trafik mümkün olduğunca kesintiye uğratılmayacak, zorunlu hallerde sürücüler alternatif güzergâhlara yönlendirilecek.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ulaşım alanında vatandaşın konforunu ve hızlı ulaşımını en üst seviyede sağlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, yol çalışmaları kapsamında, araç sürücülerine uyarılarda bulunuldu.

Açıklamada, “Büyükşehir Belediyemizce Bekir Yıldız Bulvarı ile Erkilet Bulvarı’nın kesişim noktasındaki kavşakta asfalt yenileme çalışması yapılacaktır. Çalışmalar sırasında trafik mümkün olduğunca kesintiye uğratılmayacak, zorunlu hallerde sürücüler alternatif güzergâhlara yönlendirilecektir. Bu güzergâhı kullanan sürücülerin çalışma yapılacak gün ve saatlerde alternatif güzergâhları tercih etmeleri tavsiye edilmektedir" denildi.

Çalışmanın 2 gün olarak planlandığı belirtilen açıklamada, "Söz konusu yol, 11 Temmuz 2024 Perşembe ve 12 Temmuz 2024 Cuma günleri 21.00’de kapanacak, 06.00’da açılacak” ifadelerine yer verildi.

AdminAdmin