Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

HACILAR BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 06 Kasım 2018 - 11:13 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Kasım ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen ve Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı’nın başkanlık ettiği toplantıda 2 asıl ve 1 ek olmak üzere 3 madde görüşülerek karara bağlandı.

Kasım Ayı Meclis Toplantısının birinci maddesinde yer alan mülkiyeti hisse oranında Hacılar Belediyesi’ne ait taşınmazların satışı için Encümen’e yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Gündemin 2’inci maddesinde ise Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş.’nin (KCETAŞ) 22.10.2018 tarih ve 15630 sayılı imar planı değişikliği talebi görüşülerek komisyona havale edilmesine oy birliği ile karar verildi.

Meclis toplantısının ek gündem maddesinde ise bir vatandaşın talebi görüşülerek, Encümene yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Meclis toplantısının sonunda Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA