Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

HACILAR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Bu haber 08 Ağustos 2018 - 12:48 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.
HACILAR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Hacılar İlçesinin foseptik çukurlarının temizliğinin yapılmasında kullanılmak üzere,Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Hacılar Belediyesine hibe edilen vidanjör,hizmete başladı.

Hacılar Belediyesi önünde yapılan ve Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan ve Meclis Üyelerinin katıldığı törenle hizmete başlatılan vidanjörün, Hacılar’a hayırlı olmasını dileyen Başkanı Vekili Özdoğan, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından Belediyemize hibe edilen vidanjör bugün itibariyle hizmet vermeye başlayacak. Araç filosuna yeni araçlar ve yenilenme ihtiyacı bulunan tüm araçlarımız için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu araç sayesinde eskimiş olan vidanjörümüzü de yenilemiş oluyoruz. Aracın Hacılarımıza kazandırılmasından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza teşekkür ediyorum.Yaklaşık maliyeti 300 bin TL olan ve 13 bin litre kapasiteli vidanjörün,İlçemize güzel hizmetler vermesi düşüncesi ile kazasız belasız görevler ifa etmesini diliyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA