KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

ÖĞRENCİLERİN İLK TİYATRO HEYECANI

ÖĞRENCİLERİN İLK TİYATRO HEYECANI

HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES
HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES

Hacılar İlçesinde Türk Silahlı Kuverleri Güçlendirme Vakfı yararına yardım kermesi düzenlendi. Yöresel ürünlerin yansıra el emeği yiyeceklerinde satışa sunulduğu kermes vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Hacılar Kaymakamlığı, Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Hacılar 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı yararına düzenlenen yardım kermesine, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkanı […]

Hacılar İlçesinde Türk Silahlı Kuverleri Güçlendirme Vakfı yararına yardım kermesi düzenlendi. Yöresel ürünlerin yansıra el emeği yiyeceklerinde satışa sunulduğu kermes vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.
Hacılar Kaymakamlığı, Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Hacılar 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı yararına düzenlenen yardım kermesine, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkanı Doğan Ekici, İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Metin Karataşlı, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri, İş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Katılımcılar işle birlikte yardım kermesini gezen Belediye Başkanı Doğan Ekici yaptığı açıklamada “Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın önderliğindeki Afrin Operasyonunda 4 bine yakın terörist etkisiz hale getirildi. O günlerde Sayın Kaymakamımızla görüştüğümüzde bizimde bir katkımız olsun bu yerli silahların o Afrin’de kullanıldığını duyduk. İhalar, sihalar, obüsler, tanklar. Her türlü yerli üretim silahların kullanıldığını hoşumuza gitti sevindik gurur duyduk. Bizimde bir nebze katkımız olsun diye düşünmüştük böyle beraber Sayın Kaymakamımızla kermes organize ettik.” dedi.
Yardım kermesi ile Milletçe Türk Silahlı Kuvvetlerine destek olduklarına vurgu yapan Kaymakam Haluk Sezen’de “Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ortak çalışmasıyla bir kere daha yaptığımız ortak çalışmasıyla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına yardım kermesi düzenledik. Bunun da amacı milli silah sistemlerimizin geliştirilmesine bir nebzede olsa katkıda bulunmak. İnşallah Türk Silahlı Kuvvetlerimize şuanda yoğun bir yardım kampanyası var Türkiye’nin her yerinde. Bizde bir nebze katkıda bulunacağız ki daha fazla silah sistemi geliştirilsin ordumuz için.“ şeklinde konuştu.
İlçedeki okulların yanı sıra kamu kurumlarının da stant açarak destek verdiği yardım kermesini ziyaret eden vatandaşlar, yöresel ürünlerin yanı sıra el emeği yiyeceklerden satın alarak hem güzel havada öğle yemeği yediler hem de Türk Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfına katkıda bulunmuş oldular. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz