MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

HİZMET-İŞ TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINI DUALARLA YAPTI
HİZMET-İŞ  TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINI DUALARLA YAPTI

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı her ay düzenli olarak yapmış olduğu yönetim, denetim, disiplin baş temsilci ve temsilcilerden oluşan 2018 yılı Ocak ayı temsilciler meclisi toplantısını yaptıktan sonra Zeytin Dalı Harekâtını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarılı olması için Fetih Suresini okuyarak dualar etti. Gerçekleştirilen toplantıya Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri […]

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı her ay düzenli olarak yapmış olduğu yönetim, denetim, disiplin baş temsilci ve temsilcilerden oluşan 2018 yılı Ocak ayı temsilciler meclisi toplantısını yaptıktan sonra Zeytin Dalı Harekâtını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarılı olması için Fetih Suresini okuyarak dualar etti.
Gerçekleştirilen toplantıya Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Öz Ağaç İş Sendikası Kayseri İl Başkanı Emin Hayta, Öz Taşıma İş Sendikası İl Başkanı Ahmet Özdemir ve işyeri sendika temsilcileri katıldı.
2017 yılında yapmış oldukları etkinliklerden ve çalışmalardan bahseden Hak İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, 01.01.2018 tarihi itibariyle çalışma hayatında çeşitli değişiklikler yapıldığını belirterek şu şekilde devam etti, “Bu değişikliklerden en önemlisi artık işçi – işveren uyuşmazlıklarında mahkemeye müracaat edilmeden arabulucular nezdinde anlaşma sağlanabilecektir. Bu konu hakkında bizlere bilgi vermek üzere Çözük Arabuluculuk Merkezi avukatlarımız toplantımıza katılmışlardır” dedi.
Çelik konuşmasında Zeytin Dalı Harekâtına da değinerek şu şekilde devam etti, “Ülkemizin bir numaralı gündemi Türkiye’nin etrafında kurulmak istenen terör devletine karşı ordumuzun başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekâtı için ilk günden beri ordumuzun muzaffer olması için işyerimizi ziyaretimizde Fetih Süresi ve dualarla başlayıp daha sonra gündemi değerlendiriyoruz. Zeytin Dalı operasyonuna katılan askerlerimizin sağlık ve güvenlik içerisinde ülkemize dönmeleri en büyük arzumuzdur. Bu nedenle de bizler Silahlı Kuvvetlerimizin başarı olması için işyerlerimizde Fetih Suresini okuyarak şanlı ordumuza dualar ediyoruz. HAK-İŞ ve Hizmet İş olarak, bundan önce olduğu gibi bugün de bundan sonra da devletimizin terörizmle yaptığı mücadelede başarılı olması için her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceğimizi bir kez daha ifade ediyoruz.” dedi.
Çözüm Arabuluculuk Merkezi Avukatlarından Feyza Koçer Elaldı’da arabuluculuk hakkında katılımcılara detaylı bilgiler verdikten sonra temsilcilerin sorularını cevapladı.
Kocasinan Müftülüğü Site Cami İmam Hatibi Enes Başer’de Fetih Suresini okuduktan sonra Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başarılı olması için dua ettikten sonra program son buldu.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz