Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Bu haber 11 Aralık 2018 - 12:34 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Kayseri Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.

Meslek Yüksekokulu zemin katında düzenlenen kermesin açılışına, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun, Genel Sekreter Doç. Dr. Semra Aksoylu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ercan Karaköse ile çok sayıda akademisyen, idari personel ve öğrenci katıldı.

Etkinlikte konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun, yapılan etkinliğin dayanışmanın en güzel göstergesi olduğunu söyledi.

Rektör Yardımcısı Boztosun, “Kayseri Üniversitesi olarak bu tür etkinliklere önem vermekteyiz. Geçen haftalarda da ihtiyaç sahibi arkadaşlara ayakkabı dağıtım etkinliğimiz oldu. Kermesin hazırlanmasında emeği geçen öğretim üyeleri, idari personel ve öğrenci arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasının ardından kermes anı defterine duygularını yazan Prof. Dr. Derviş Boztosun, yemek stantlarını gezdi. Kermes gün boyu devam edecek. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA