Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

İLETİŞİM ÇAĞINDA İLETİŞİMSİZLİK KONFERANSI YAPILDI.

Bu haber 14 Kasım 2018 - 11:35 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
İLETİŞİM ÇAĞINDA İLETİŞİMSİZLİK KONFERANSI YAPILDI.

İletişim Çağında İletişimsizlik Konferansı Kayseri üniversitesinde yapıldı.

Zaim Başaslanın İletişim Çağında İletişimsizlik konulu Konferansı  Cengiz Utaş konferans salonunda gerçekleşti.

Konferansa  Kayseri üniversitesi Rektörü Sayın Kurtuluş Karamustafa il Milli Eğitim müdürü sayın Celalettin Ekinci, Kayseri Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç.Dr. Sayın Ercan Karaköse,Kayseri Dostluk Kulübü Başkanı Sayın Şirvan Azgıt,Erciyes ve Kayseri üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri katıldı.

Başaslan bir çok penceren örnekler göstererek,katılımcılarla sohbet ederek,bazı konuları takdir ederken bazılarına atıfta bulunarak iletişimi,kişisel gelişimi, sosyal medya iletişimini ve 1’in önemini anlattı.Zaim Başaslan, İletişim  herşeydir. İletişimi kişisel gelişim kitaplarından değil,sokağa çıkarak nasılsın,günaydın, geçmiş olsun diyerek birbirimizin gözüne bakarak,tokalaşarak,konuşarak  öğreniriz. Bizim sorunumuz,birey olarak kişisel gelişmemiz,iletişim kurmadan kendi kendine gelişmenin  kimseye faydası yoktur. Bütün olmak,bir olmak zorundayız. Bir olmadığımız için inanç,siyasi görüş, ırk, cinsiyet gibi ve çok daha fazlasını sayabileceğim milyonlarca nedenden dolayı bölünüyoruz. Anlamaya çalışıcağız,kendimizi anlatmayı öğreneceğiz,bildiklerimizi öğreticeceğiz,hedeflerimiz olacak mücadeleci olacağız asla hırs yapmayacağız, herşeyden önemlisi önce önyargılardan arınmayı öğrenmemiz gerek şeklinde konuştu.

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konferans İki saate yakın sürdü.Konferans Sayın İl Milli Eğitim müdürümüz Celalettin Ekinci’nin  Zaim Başaslana, Kayseri Meslek Yüksek Okulu müdürü Ercan Karakösenin Şirvan Azgıt’a teşekkür plaketlerini vermesiyle sonlandı.

Başaslan Konferans sonrasında etkinliği düzenleyen Kayseri Üniversitesi İnovatif Düşünce Öğrenci Kulübü üye öğrencileriyle de bizzat ilgilenerek öğrencilerin hayranlığını kazandı.(Haber Merkezi)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA