Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

İLİMİZE TAHSİS EDİLEN PERSONEL BARINMA ÇADIRLARI ACİL DURUMLAR İÇİN HAZIR

Bu haber 04 Nisan 2019 - 11:24 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.
İLİMİZE TAHSİS EDİLEN PERSONEL BARINMA ÇADIRLARI ACİL DURUMLAR İÇİN HAZIR

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanlığı tarafından yurtiçi ve yurtdışı afet ve olağandışı durumlarda kullanılmak üzere ilimize tahsis edilen Personel Barınma Çadırı ve diğer malzemeler Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı Uzm. Dr. Eray Çınar tarafından yerinde değerlendirildi.

Tahsis edilen bir Ünite Personel Barınma Çadırı, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Deniz Güney’in öncülüğünde, Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birim Uzmanı Ali Altun, 11. Bölge UMKE Sorumlusu Nazif Gümüşsoy ve UMKE gönüllüleri tarafından İl Sağlık Müdürlüğü Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binası otopark alanına kuruldu.

Ünite Personel Barınma Çadırı ve diğer malzemelerin değerlendirilmesinde, Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı Uzm. Dr. Eray Çınar’a, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Deniz Güney eşlik ettiler.

Heyet daha sonra Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binasında, Kayseri’de kurulması planlanmış olan, yurtdışı operasyonlar lojistik merkezi hakkında görüş alışverişinde bulundular. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA