BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

İNKAR İÇİNDESİNİZ….
 • İBRAHİMPEKBAY
  • İBRAHİM PEKBAY
  • ibrahimpekbay@kayserihakimiyet2000.com
  • 6 Aralık 2017 - 12:57:25

Tarihin en büyük savunmalarında biri ve en başta geleni, inkar etmektir. Oysa iman edenler için en kötü şeylerin başında “İnkar” etmek gelir. İslam inancında da hiç kuşku yok ki İnkar, Allah tarafından kabul edilmez günahlardan biridir.

Kuran’da bir çok yerde “İnkar” üzerine sözler vardır. Siz bunlardan üçünü sunuyorum.

Bakara 276. Ayet: “Allah, faizi mahveder ve sadakaları artırır. Allah, günahkar katı inkarcıların hiçbirini sevmez.”

Ali İmran Suresi 10 ve 12. Ayetler…

“10. O inkar edenlere muhakkak ki ne malları, ne çocukları Allah’a karşı zerre kadar fayda vermeyecektir. Onlar, o ateşin çırasıdırlar.

12. O inkar edenlere de ki: “Siz mutlaka yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. O ise ne kötü döşektir!”

Ortaya atılmış bir iddia var. Bu iddialar ile ilgili de bazı evraklar var. Henüz toplum üzerinde “Doğru belgedir” kanaati olmamış, ancak “Kesin” olması kuvvetle muhtemel belgeler.

Olayın muhatabı iktidar partisi…

Ama inkar üstüne inkar ederken, “Gelin komisyon kuralım, araştıralım” dediğinde de yanaşmayan bir iktidar.

Elbette İktidar olmak için CHP’ye bu türden belgeleri ortaya koyması ve kanıtlaması yetmez. Bu belgeler, ancak mevcut 15 yıllık iktidarın neler yaptığını seçmene anlatma ve fikir vermenin ötesinde ne yazık ki bir işe yaramıyor. 15 yıl içinde geçirdiğimiz tüm seçimler kanıttır.

Önceki gün (5 Aralık 2017, Salı) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Arena Spor salonunda kadınlara seslenirken, bu konuya tekrar değindi ve “Gözlerinden öperim” diyerek de sormaya devam etti. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a cevap vermesi isteği ile sorular sordu.

Sorduğu soruların cevabı gayet basit… Emme basma tulumba gibi başını sallamayacak, makul ve mantıklı cevaplar verecek, cevaplarına da “Evet” veya ” Hayır” kelimeleri ile başlayacak cümleler kurarak devam edecek.

Ama öyle olmuyor…

Edindiğimiz bilgiye göre, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Hüseyin Aydın, dünkü açıklamaları nedeniyle yine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, “Cumhurbaşkanına hakaret” suçlaması ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş…

Bulunsun, burada bir sakınca yok. Eğer ülkede bağımsız yargı karar verecek ise, herkesin boynu kıldan ince olmalı.

Bu arada…

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na sıraladığı kelimelere dikkatinizi çekeyim…

“Manda derisi gibi yüzü var, karikatür tipli zat, çarkçı kemal, utanmaz, rezil…”

Bu sözlere karşı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu mu bilemiyorum. Zaten takdir de kendine ait.

Ama…

Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgelere ilişkin “İnkar” politikasını izlemesi, araştırmayı kabul etmemesi, üstüne üstelik de “…bu hamlesinin bedelini ödeyecek…” diyerek tehdit ile zeytinyağı gibi suyun zerine çıkmaya çalışmasını, milletin dikkatine sunuyorum.

Dikkat edin, inkar içindesiniz…

Allah, inkar içinde olanları sevmez… İnkar, inancımızda en kötü davranışlardan biridir. İnkar içinde olanlara inananlar, onlar gibi girdikleri yoldan çıkamayacaklardır mutlaka…

 • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz