KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

İRAN DA DARBE YAPAN “KERMİT”LERİN TÜRKİYE’DEKİ FAALİYETLERİ
  • OSMANEFEKERE
    • OSMAN EFEKERE
    • OSMANEFKERE@kayserihakimiyet2000.com
    • 22 Aralık 2014 - 17:16:57

1950’li yılların başlarında İran da ekonomik ve siyasi alanda batılı sömürgecilere karşı adeta savaş açan ve yabancı şirketleri millileştiren yabancı sermaye egemenliğini tasfiye etmeye çalışan Musaddık yönetimi CIA’nin özel bir operasyonuyla devrilmişti. Darbeyi yapan CIA’nın operasyon şefi Kermit Roosevelt idi. ABD başkanı Eisen Howver tarafından görevlendirilen Kermit Musaddık’ı deviren darbe operasyonunu şöyle gerçekleştirmişti:

“Kermit, bavul bavul Amerikan dolarlarıyla İran’daki Amerikan elçiliğine yerleşerek operasyona başladı. İlk olarak Musaddık’ın başında bulunduğu koalisyon hükümetinin milletvekillerine ve ufak politik gruplara para yağdırdı. Ve hepsini satın aldı. İran da yıllık gelir o zamanlar ortalama 500 dolarken Kermit haftada 10.000 dolar rüşvet dağıtıyordu. Bunun sonucunda milletvekilleri ve satın alınan siyasiler kısa sürede hükümeti dağıtmaya ve mecliste Musaddık’ı sıkıştırmaya başladılar. Kermit daha sonra basına yöneldi ve önde gelen yazar ve gazetecileri paraya boğdu. Kısa sürede basın da Musaddık aleyhine dönmüştü. Uyanık Kermit daha sonra kesesini Mollalara ve din adamlarına açtı. Ve her Cuma vaazında Musaddık’ın dinsiz ve komünist olduğunu halka söylemelerini emretti. Pek çok polis amiri ve alt düzeyde subay da Kermit’ in rüşvet musluğuna bağlanmıştı. Ve darbe için hazırlanmaya başlamışlardı. Kermit daha sonra anarşi çıkarmak için sokak çeteleri ve İran da ne kadar pislik varsa hepsini ayarladı. Bunlar tüm ülkede soygunlar ve saldırılar yapmaya başlamış ve satın alınan basın bunları bine bin katarak ülkede düzen kalmadı diye halka duyurmaya girişmişti. Musaddık darbe girişimlerini fark ederek işin içine karışan bazı subayları tutuklattıysa da (…) kurtulamadı. 1952 senesinde parayla satın alınmış 10.000’lerce ayak takımı sokaklara döküldü ve bir süre sonra rüşvetçi polis ve askeri birliklerde onlara katılarak hükümet binalarını bastılar. Musaddık bir süre dayandıysa da sonunda yenilerek yerine CIA’nın ayarladığı bir general başa getirildi. Kısa süre sonra Amerikan ve İngiliz kuklası şah, yaşadığı Roma’dan getirilerek İran’ın başına geçti.” (Serdar Kuru Sobukai. com)

İSLAM DÜNYASINDA YAPILAN DARBELER KERMİT DARBESİNİN AYNISI

1952 yılında İran da gerçekleştirilen Kermit Roosevelt darbesinin benzerleri İslam dünyasında şu ana kadar gerçekleştirilen darbelerin aynısı ve bu güçlerin sömürgeci operasyonlarıdır. O günden bu güne sadece bir noktada farklılık yapmışlardır. Bugünkü Kermitler Sivil Toplum Örgütlerini maşa ve kamuflaj olarak kullanmaları ve operasyonlarına “yerli meşruiyet” kılıfı geçirmeleridir. Amerika söz konusu operasyonlarını, CIA’nın örtülü operasyonları yanında, Demokrasi için Ulusal Fon kullanımına başlamış ve bunlara ilaveten, “uluslararası kalkınma ajansı (AID) Birleşik Devletler İstihbarat Ajansı (USIA) da, “demokrasi yayma” operasyonlarında yer alan gizli servis kuruluşlarıdır. Bugün Suriyeli muhaliflerin Fransa da yaşayan liderlerinden Bassma Kodmani’yi 2012 Haziran ayında Amerika da yapılan “Bilderberg” toplantısına davet etmişlerve Suriye Ulusal Konseyinin bir elemanı olarak görev vermişlerdir.

KERMİT’LERİN TÜRKİYE’DEKİ, “ÖRTÜLÜ OPERASYONLARI”

Suriye de Blackwater’ın yaptıkları Türkiye de psikolojik ve zihin savaşı boyutunda değişik şekilde gerçekleştiriliyor. Müslüman Türk milletinin kanaatleri ve düşünceleri ABD sömürgeciliğinin hedefleri doğrultusunda değiştiriliyor ve dönüştürülüyor. Kitleler İslam ülkelerinde yapılan Haçlı operasyonlarına evet der hale getiriliyor. Yani Türkiye de darbe operasyonlar zihinlerde ve yüreklerde yapılıyor. Bu örtülü operasyonlar maalesef ülkemizde bazı gazeteler, dergiler, radyolar, televizyonlar, bazı gazeteciler, bazı akademisyenler ve bir takım terör örgütleriyle gerçekleştirilmektedir. Son örnekler olarak, Türkiye’nin Suriye ile savaştırılmasını isteyen bu emperyal ve sömürgeci güçlerin,  Malatya füze kalkanına ve en son Patriot füzelerinin Güneydoğu Anadolu’ya yerleştirilmesini sağladılar.  Türkiye’yi savaşa sokmak için Türk uçağının düşürülmesi, Türkiye topraklarına Suriye’den top atışlarının yapılması bu tetiklemelerdendir. Türkiye’nin ve Müslüman Türk milletinin varlık bekası her şeyin üstündedir. Güçlü Türkiye dünya barışının teminatıdır, güçlü Türkiye dünyanın sigortasıdır. Yüce Allah yöneticilerimize feraset ve basiret versin. Ve milletimizin menfaatlerini savunmalarını nasip etsin. Saygılarımla..

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz