KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

İSTİKBAL KOLEJİ VELİLERİNE BASKETBOL ETKİNLİĞİ YAPTI

Kayseri’de eğitimde olduğu gibi velilere yönelik yaptığı sosyal faaliyetlerle önde gelen okulu İstikbal Koleji etkinliklerine devam ediyor. İstikbal Koleji okul, öğrenci, veli kaynaşması kapsamında “Babam ve ben basketbol serbest atış yarışması” etkinliği düzenledi.

Beden Eğitimi Zümresi tarafından organize edilen “Babam ve ben basketbol serbest atış yarışması” velilerce geniş katılımlı olarak gerçekleşti. Öğrenci ve babaları aynı takımda yer alarak başarı için mücadele ettiler. Etkinlik öğrencilere ve velilere heyecan dolu anlar yaşattı. Velilerin bir hayli memnun oldukları yarışmada öğrenciler de babaları ile aynı takımda olup mücadele vermenin sevincini yaşadılar. Sabah kahvaltısı ile başlayan etkinlikte veliler öğretmenlerle kaynaşma imkanı buldu..
Yarışma sonunda dereceye giren veli ve öğrencilere etkinlik kupası verilirken katılan herkese günün hatırası olarak katılım belgesi ve madalya takdim edildi.

Okul Müdürü Şuayip Karataş yaptığı açıklamada yapılan bu tür faaliyetlerle okul, öğrenci, veli arasında kaynaşmayı sağlamak istediklerini, İstikbal Koleji olarak velilerle bir aile gibi çeşitli etkinlikler yapıldığını söyleyerek, programa katılan veli, öğrenci ve programı organize eden Beden Eğitimi Zümresine teşekkürlerini belirtti.

Basketbol etkinliğine katılan veliler ise dolu dolu geçen programdan memnun kaldıklarını söyleyerek iyi bir hafta sonu geçirdiklerini ifade ettiler.

 

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri’de eğitimde olduğu gibi velilere yönelik yaptığı sosyal faaliyetlerle önde gelen okulu İstikbal Koleji etkinliklerine devam ediyor. İstikbal Koleji okul, öğrenci, veli kaynaşması kapsamında “Babam ve ben basketbol serbest atış yarışması” etkinliği düzenledi. Beden Eğitimi Zümresi tarafından organize edilen “Babam ve ben basketbol serbest atış yarışması” velilerce geniş katılımlı olarak gerçekleşti. Öğrenci ve babaları aynı […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz