MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI 1. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI 1. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi 11 Şubat 2018 Tarihinde İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapıldı. Kongreye Kayseri Milletvekilimiz Prof.Dr.Sayın Yusuf Halaçoğlu ve İl Başkanı Hüseyin Tekin katılDI. CHP ve Saadet Partisi’nin temsilcileri de kongremize katılma nezaketinde bulunmuşlardır. Şehrimizde faaliyet gösteren STK lar kongremize katılarak bizlere moral ve destek vermişlerdir. Kongremiz yüksek katılımla çoşkulu […]

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi 11 Şubat 2018 Tarihinde İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapıldı.
Kongreye Kayseri Milletvekilimiz Prof.Dr.Sayın Yusuf Halaçoğlu ve İl Başkanı Hüseyin Tekin katılDI. CHP ve Saadet Partisi’nin temsilcileri de kongremize katılma nezaketinde bulunmuşlardır. Şehrimizde faaliyet gösteren STK lar kongremize katılarak bizlere moral ve destek vermişlerdir.
Kongremiz yüksek katılımla çoşkulu bir şekilde yapılmıştır. Seçime katılan 109 delegenin tamamının oyunu alarak Kurucu Başkanımız Av. Süleyman Bozkurt yeniden İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı olmuştur. Çarşaf listeyle seçime giren 42 asil ve 43 yedek yönetim kurulu üyesi oyların tamamını alarak yönetime tekrar seçilmişlerdir.
Kongre seçiminden önce konuşma yapan İlçe Başkanımız Av.Süleyman Bozkurt ’’Değerli misafirler, bizim hareketimiz sessiz bir çığlığa karşılık olarak çıktı. Bu çığlık sessizdi çünkü vicdanlara hitap ediyordu. Ve siyaseten karşılık arıyordu 15 yıldır. Bu arayış nihayet karşılığını buldu. İyi yolda yürümek üzere iyiye talip olanlar iyilerle eş olmaya karar verenler, iyilik güneşinin karanlıkları aralayarak doğmasını gördüler artık. Evet, iyilik güneşimiz doğmuştur. Sabırla bekleyenlerin sabrı karşılık bulmuştur. İyi partinin güneşi ufku aydınlatmış, yiğit genel başkanı ve onun yol arkadaşları herkese umut olmuştur.
Değerli misafirler. Bizler, Kayseri’de, birbirine gönül bağı ile bağlı olanlar bir araya geldik. Hem birbirimizi hem de bize gönül verecek olan bizimle beraber olacak olan on binlerce gönüldaşlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için milli misak oluşturduk. Huzurunuza Melikgazi İyi Parti İlçe örgütü olarak çıkmaya karar verdik. Ve biz hazırız, huzurunuzdayız, buradayız.’’ İfadelerini kullanmıştır. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz