MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

İYİ PARTİ MELİKGAZİ , TÜRK ANNELER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
İYİ PARTİ MELİKGAZİ , TÜRK ANNELER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, Türk Anneler Derneğini ziyaret etti. Ziyarete İlçe Yönetim Kurulundan Yasemin Arı, Sibel Yurdakul ve Nazife Çetin katıldı. Dernek başkanı Mukaddes Duman ve dernek üyeleriyle samimi ve sıcak bir ortamda görüşme gerçekleşmiştir. Derneğin, engelli insanlara yardım programı, denetimli serbestlik konumunda bulunan gençlerin rehabilite edilmesi ve kadınların bilinçlendirilmesi konusundaki çalışmaları hakkında bilgi […]

İYİ Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, Türk Anneler Derneğini ziyaret etti. Ziyarete İlçe Yönetim Kurulundan Yasemin Arı, Sibel Yurdakul ve Nazife Çetin katıldı.
Dernek başkanı Mukaddes Duman ve dernek üyeleriyle samimi ve sıcak bir ortamda görüşme gerçekleşmiştir. Derneğin, engelli insanlara yardım programı, denetimli serbestlik konumunda bulunan gençlerin rehabilite edilmesi ve kadınların bilinçlendirilmesi konusundaki çalışmaları hakkında bilgi alındı.
Türk Anneler Derneği’nin İYİ Partiden beklentileri ve istekleri konusunda yapılan sohbette aşağıda belirtilen konular gündeme geldi.
Kayseri Türk Anneler Derneği; Kurumların önündeki Türk kelimesinin kaldırılmasına karşı olduklarını, Ata tohumlarının yeniden çoğaltılması gerektiğini, Türkiye’de bulunan Suriyeli mültecilerin gerekli şartlar oluşturulduktan sonra ülkelerine geri gönderilmesi gerektiğini, Ekonominin canlandırılarak, vatandaşın alım gücünün iyileştirilmesi gerektiğini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kayseri ve Türk Anneler Derneğine sahip çıkmasını beyan etmişlerdir. Ziyaret esnasında dernekte bulunan üyelerin Afrin’de operasyonda olan Kahraman Askerlerimize çorap, atkı ve eldiven ördükleri görülmüştür. Bu durum Yönetim Kurulu Üyelerimizi çok duygulandırmış ve fedakar annelerimizin cephede savaşan askerlerimize verdikleri bu desteğin çok onurlu ve Türk Annesine yakışan bir faaliyet olduğunu belirtmişlerdir.
İYİ Partinin Afrin’de savaşan Kahraman Askelerimizin yanında olduğu ve her zaman Türk Ordusunun yanında olacağı, bunun İYİ Partinin değişmez bir politikası olduğu belirtilmiştir. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz