Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

“İYİLİK MANAVI” PEMBE CESARETTİN KOCATÜRK ORTAOKULUNDA AÇILDI

Bu haber 24 Aralık 2018 - 14:01 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
“İYİLİK MANAVI” PEMBE CESARETTİN KOCATÜRK ORTAOKULUNDA AÇILDI

Develi Belediyesi ve İHH Develi Temsilciliği’nin ortaklaşa düzenlediği İyilik Manavı son olarak Pembe Cesarettin Kocatürk Ortaokulunda açıldı.

Harçlıklarından ayırdıkları paralarla İyilik Manavından aldıkları meyvelerin parasını İyilik Kumbarasına bırakan öğrenciler, hem vitamin alırken hem de Yemenli yetimlere hayır yapmanın manevi hazzını yaşadılar. İyilik Manavını ziyaret ederek öğrencilerin hayır yapma heyecanına ortak olan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Böylesi anlamlı bir projeye destek veren İHH Develi Temsilciliğimizin gönüllülerini canı gönülden tebrik ederim. İnşallah bu uygulama diğer okullarımızda da açılacaktır. Yavrularımızın manevi eğitimlerine destek sağlayan bu uygulama aynı zamanda Yemen’de gözü yaşlı yetimlerin de yaralarına bir nebze olsun katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle bir kez daha Yüce Mevla’dan Yemen’deki kardeşlerimizi tez zamanda selamete çıkarmasını niyaz ediyorum” açıklamalarında bulundu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA