AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

JULİEN HASTALIĞINA FRANSIZ KALMADI
JULİEN HASTALIĞINA FRANSIZ KALMADI

Özel Magnet Hastanesi’nde Fransız Hastaya Tüp Mide ameliyatı yapıldı. Başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan Julien Sege Renert (yaş 29) Özel Magnet hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu ve Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hasan Uzer tarafından tüp mide ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası 6. gün sağlığına kavuşarak taburcu edildi. Özel Magnet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Sait […]

Özel Magnet Hastanesi’nde Fransız Hastaya Tüp Mide ameliyatı yapıldı.
Başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan Julien Sege Renert (yaş 29) Özel Magnet hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu ve Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hasan Uzer tarafından tüp mide ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası 6. gün sağlığına kavuşarak taburcu edildi.
Özel Magnet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Sait Şener’in yaptığı açıklamada “Büyüyen ve güçlenen kadrosu ile sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Genel Cerrahi Uzmanımız Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu ve Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hasan Uzer’ e başarılı bir ameliyatı burada yaptıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte etik, özverili ve kaliteden ödün vermeden büyümeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.
Yapılan müdahale ile ilgili konuşan 29 yaşındaki hasta Julien Sege Renert; Tüp mide ameliyatı için bu hastaneyi tercih etme sebebim Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu’nun ameliyatını gerçekleştirdiği bir kaç hasta ile görüşmem ve tavsiye etmeleri olmuştur. Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu’nun mesleki başarısı beni heyecanlandırdı ve kendisine güvendim. Ameliyatım başarılı geçti. Julien Sege Renert, Başta Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Bilgehan Poyrazoğlu ve Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hasan Uzer olmak üzere Özel Magnet Hastane yönetimi ile emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz