İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

KalDer İSTİŞARE KURULU BOYTAŞ A.Ş. AR-GE MERKEZİNİ GEZDİ
KalDer İSTİŞARE KURULU BOYTAŞ A.Ş. AR-GE MERKEZİNİ GEZDİ

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu aylık olağan toplantısı Boytaş 3 Tesislerinde Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantı, Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında yapıldı. Toplantının katılımcıları İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru Kantarcı Kayaoğlu, 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu, KAYSO Kalite Temsilcisi Özlem […]

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu aylık olağan toplantısı Boytaş 3 Tesislerinde Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantı, Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında yapıldı.
Toplantının katılımcıları İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru Kantarcı Kayaoğlu, 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu, KAYSO Kalite Temsilcisi Özlem Göksu, Orta Anadolu A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Nihan Sert, Kilim Mobilya A.Ş. İşletme Müdürü Veysel Aslankaya, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve KalDer Kayseri GençKal Sorumlusu Bilal Kızak oldu.
Toplantının ana gündem maddesi 3. Erciyes Mükemmellik Zirvesi idi.
Başyazıcıoğlu, “Sempozyumla ilgili üzerinde konuştuğumuz konular Geleceği Tasarlamak ana teması etrafında dönüyor. Kayseri’de yakın gelecekte özellikle savunma sanayi ve otomotiv sanayinde önemli gelişmelerin olmasını bekliyoruz. Bu bağlamda oturumlardan birini mutlaka bu konulara ayırmak istiyoruz. Diğer taraftan Endüstri 4.0 güncel bir konu ve bir süre daha pek çok sempozyumun ana konusu olacak diye düşünüyoruz. Bununla beraber ne tür değişime ihtiyaç olursa olsun odağında insan olacak. Yani teknolojiyi de yönetecek olan insan olduğu için onun değişimi ve gelişimi hiç şüphesiz
yine ana konular arasında olacak. Kurul olarak hemfikir olduğumuz bu konuyu Kurul Üyemiz 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Sayın Tayfun Türkoğlu Endüstri 4.0 ve İnsan 4.0 olarak sloganlaştırdı. Sanırım biz de sempozyumda yeri geldikçe bu konuya atıfta bulunacağız.” dedi.
Başyazıcıoğlu “Yine çok başarılı isimlerden oluşan keyifli bir etkinlik hazırlamaya çalışıyoruz. Bu toplantıda 3. EMZ’nin oturumları ve konuşmacılarından oluşan taslağını olgunlaştırdık. Konuşmacılarımızdan teyitler aldıkça basınla da paylaşıyor olacağız.” dedi.
Toplantının ardından kurul üyeleri Boytaş A.Ş. Ar-Ge Merkezini gezdi. Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı Ar-Ge Merkezinin şuan 5 farklı lokasyona yayılmış şekilde yer aldığını ve yakın zamanda ayrı bir tesis olarak 10.000 m2 kapalı alana kurulacak ve sadece Ar-Ge Merkezi olarak hizmet verecek tesise taşınacaklarını belirtti. Taşçı, kurul üyelerine Ar-Ge Merkezinde daha sağlıklı ve dayanıklı mobilyaların üretilmesi için çekme, germe, açma-kapama, ısı, güneş, nem gibi maruz kaldıkları testler hakkında bilgi verdi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz