Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KalDer ÖĞRENCİ EĞİTİM PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bu haber 04 Mart 2019 - 14:50 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
KalDer ÖĞRENCİ EĞİTİM PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KalDer Kayseri Temsilciliği tarafından Şubat ayı içerisinde, Kayserigaz A.Ş.’de düzenlenen 11 farklı eğitimden oluşan 6 günlük Yönetici Adayları İçin Kalite Eğitimleri Sertifika Programı başarıyla tamamlandı.

11 farklı konudan oluşan 6 günlük programda  katılımcılar toplamda 42 saat eğitim almış oldular. Kaizen, Kalite Çemberleri, 5S (Endüstriyel Çalışma Ortamının Düzenlenmesi), TPM (Toplam Üretken Yönetim), Stratejik Yönetim, İnsan Kaynakları, Yaratıcı Düşünme gibi önemli eğitimler, alanında uzman KalDer üyelerinin değerli yöneticileri tarafından sunuldu.  Deneyim paylaşımlarının, grup çalışmalarının ve uygulama örneklerinin yer aldığı eğitimlere 5 farklı üniversiteden 29 öğrenci ve iş dünyasından 5 yönetici ile birlikte toplam 34 kursiyer katıldı.

Program kapsamında Simfer A.Ş. ve 2. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne  teknik geziler düzenlendi. Bu gezilerde yalın üretim, 5S, öneri sistemi ve verimlilik projeleri gibi konuların sahadaki uygulama örnekleri görüldü.

Her eğitimin sonunda eğitim değerlendirme formları ile katılımcıların eğitim hakkında görüşleri alınırken tüm programın sonunda da açık uçlu soruların yer aldığı değerlendirme formu ile programın bütünü hakkında katılımcıların görüşlerine başvuruldu.

Tüm bu değerlendirmelere göre eğitimlerden genel memnuniyet oranı 5 üzerinden  4,6 olarak gerçekleşirken eğitim bütünlüğünün değerlendirildiği sorulara verilen  cevaplara göre memnuniyet oranı 4,7 olarak gerçekleşti. Söz konusu programı tavsiye oranı yine 4,7 olarak gerçekleşti. Kursiyerlere, aldıkları eğitimleri gösterir Katılım Belgeleri taktim edilecek. Yine program sonunda yapılan sıvan sonuçlarına göre katılımcıların tamamı Başarı Sertifikası almaya hak kazandı. Söz konusu belgeler düzenlenecek bir törenle sahiplerine takdim edilecek.  (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA