Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KalDer’DEN KAYSERİ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER GÜLSOY’A ZİYARET

Bu haber 08 Kasım 2018 - 11:27 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
KalDer’DEN KAYSERİ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER GÜLSOY’A ZİYARET

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Başkanı Tayfun Türkoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi’ne ev sahipliğinden dolayı Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Türkoğlu, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi’ne her geçen yıl daha fazla ilgi gösterildiğini ve üstüne koyarak gelişim gösteren profesyonel bir organizasyon olduğunu belirtti. Böylesi önemli bir etkinliğin de Kayseri’deki donanımı, fiziki imkanları en uygun salonlardan birinde olmasından çok mutlu olduklarını belirtti. Bu anlamda KalDer’in bu etkinliğine ev sahipliğinden dolayı Gülsoy’a teşekkür etti ve ağaçlandırma teşekkür belgesini takdim etti.

Bu yıl plaket ile ilgili bir değişiklik yapan KalDer, daha önceki etkinliklerinde sponsorlara ve konuşmacılara etkinlik teşekkür plaketi takdim ederken bu yıl KAYEMA Vakfı ile ortak yürütülen ağaçlandırma teşekkür belgelerini takdim etti.

Gülsoy, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi gibi ses getiren bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Aynı gün TOBB Başkanı Rifat Hisarciklıoğlu ile birlikte Antalya’daki Yöresel Ürünler Fuarında oluklarını bu sebeple üzülerek katılamadıkalrını belirtti. Aldığı geri bildirimlerde organziasyonun başarılı geçmesinden ve Kayseri sanayicisine ve ticaret erbabına vizyon katan bir sempozyuma ev sahibi oldukları için mutlu olduklarını belirtti. Gülsoy, Türkoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve ziyaret çekilen fotoğrafla son buldu.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA