Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KARACAOĞLU MAHALLESİNDE DEĞİŞİM VE YENİLEME ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Bu haber 23 Kasım 2018 - 11:32 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
KARACAOĞLU MAHALLESİNDE DEĞİŞİM VE YENİLEME ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesinde yapılacak sosyal konutlarda daire vererek anlaşma sağlanan mülk sahiplerinin boşalttığı yerlerinin yıkım çalışması alanı gezerek incelemelerde bulundu.

Kimsenin evini başına yıkmadan her zaman karşılıklı gönül rızasıyla   ev sahibi yaptıklarını ifade eden Başkanı Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak bir taraftan Kentsel Dönüşüm Çalışması devam ederken, diğer taraftan mülk sahipleri ile yeni anlaşmalar yaparak çalışma alanını genişletiyoruz. Karacaoğlu Mahallesinde karşılıklı anlaşma ile yeni blokların inşasına başlayacağız. Arsa sahipleri ile yapılan anlaşmalar neticesinde ev sahipleri mülklerini yıkarak bizlere arsaları teslim edecekler bizde bu alanlara modern, sağlıklı ve depreme dayanıklı evler yaparak kendilerine teslim edeceğiz” dedi.

Kentsel dönüşüm projeleri ile semtlerin geliştiğini, güzelleştiğini ve yenilendiğini ifade eden Başkanı Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin tamamlanması ile hak ettiği yeri alacağını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA