BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

KATLI KAVŞAKLARDA BÜYÜKŞEHİR HIZI
KATLI KAVŞAKLARDA BÜYÜKŞEHİR HIZI

Büyükşehir Belediyesi şehrin en önemli caddeleri olan Kocasinan ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki katlı kavşakları süresinden çok daha önce tamamlamak için büyük bir tempo ile çalışmaya devam ediyor. Hafta sonu Melikgazi Köprülü Kavşağı’nı hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, köprülü kavşak çalışmalarının yapıldığı Tuna Caddesi’nin üstünü de trafiğe açtı. Başkan Çelik, gece gündüz çalışan […]

Büyükşehir Belediyesi şehrin en önemli caddeleri olan Kocasinan ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki katlı kavşakları süresinden çok daha önce tamamlamak için büyük bir tempo ile çalışmaya devam ediyor. Hafta sonu Melikgazi Köprülü Kavşağı’nı hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, köprülü kavşak çalışmalarının yapıldığı Tuna Caddesi’nin üstünü de trafiğe açtı. Başkan Çelik, gece gündüz çalışan ekiplere teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, il yönetim kurulu üyeleri ve mahalle muhtarları ile birlikte Kocasinan Bulvarı üzerindeki Tuna Caddesi Kavşağı’na gitti. Katlı kavşak çalışmalarını inceleyen Başkan Mustafa Çelik, kavşağın üst tarafındaki çalışmaların tamamlandığını belirtti ve bunun sonucunda kavşağı trafiğe açtıklarını kaydetti.
“HER PROJEMİZİ ZAMANINDAN ÖNCE TAMAMLIYORUZ”
Her projeyi zamanından önce tamamlayarak Kayserililerin hizmetine sunmak için azami gayret gösterdiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, “Kışa girerken temelini attığımız Kocasinan Bulvarı üzerindeki katlı kavşaklardan Tuna ve 30 Ağustos Kavşaklarını kapsayan projemiz de hızla devam ediyor. Tuna Caddesi Kavşağı’nın üst bölümünü bugün itibariyle trafiğe açıyoruz. Çok şükür ekiplerimiz dinamik ve hızlı çalışıyorlar. Bu sene kış mevsiminin de iyi gitmesiyle hiç boş durmadan bu kavşakta imalatımıza devam ettik. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gece saat 02.00’de de ekibimizin yanındaydım ve üzerinde bulunduğumuz çimi seriyorlardı. Sabaha kadar çalışarak söz verdiğimiz gibi bugün itibariyle üst tarafı trafiğe açtık” dedi.
“ŞEHİR MERKEZİNDEKİ TRAFİK DE RAHATLAYACAK”
Kısa süre içinde katlı kavşağın alt tarafındaki çalışmaları da tamamlayacaklarını vurgulayan Başkan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçtiğimiz haftalarda biliyorsunuz, Melikgazi Belediyemizin önündeki kavşağı hizmete açmıştık. Zarif ve estetik yapısıyla Kayserimize çok yakışan bir kavşak oldu. Kocasinan Bulvarı’nda Fuzuli, Tuna ve 30 Ağustos Kavşaklarını da yaptığımızda İnşallah Argıncık ışıklardan DSİ’ye kadar trafik kesintisiz hale gelecek. Bu sayede şehir merkezindeki trafiği de rahatlatmış olacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, emeği geçen herkese teşekkür ederek normalde yıl sonuna bitecek olan katlı kavşağı süresinden çok daha önce bitirerek hizmete açacaklarını kaydetti.
BÜYÜKŞEHİR’DEN SÜRÜCÜLERE UYARI
Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı üzerinde yapacağı asfaltlama çalışmaları öncesi sürücüleri uyardı. Belirilen saatlerde alternatif yolların kullanılması istendi. Trafiğin fazla etkilenmemesi için asfaltlama çalışmaları gece yapılacak.
Büyükşehir Belediyesi bu gece saat 21.00’den yarın sabah 07.00’ye kadar Kocasinan Bulvarı’nın Hastane Caddesi Kavşağı’ndan Gaziosman Köprüsü Kavşağı’na kadar olan bölümünde asfaltlama çalışması yapacak. Asfaltlama çalışması bulvarın yan yolunda yapılacak ve İstasyon ile Hastane Caddesi Kavşaklarını üstten geçen yolda trafik akışı devam edecek.
Büyükşehir Belediyesi, yarın akşam saat 21.00 ile 8 Nisan Pazar günü saat 07.00 arasında ise Gaziosman Köprüsü Kavşağı ile Karayolları Kavşağı arasındaki yan yolda asfaltlama çalışması yapacak. Asfalt çalışmasının yapılacağı saatler arasında sürücülerin alternatif güzergahları kullanmaları istendi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz