KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

KAYACAN: BİZİM EN KİRLİ TOPRAKLARIMIZ BİLE AVRUPA’NIN EN TEMİZ TOPRAKLARINDAN DAHA ÜSTÜNDÜR

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘İyi Tarım’, ‘Organik Tarım’ ve ‘Erken Uyarı Kazandırıyor’ projelerinin tanıtım toplantısında konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Kayacan, “Bizim en kirli topraklarımız bile Avrupa’nın en temiz topraklarından daha üstündür” dedi.
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘İyi Tarım’, ‘Organik Tarım’ ve ‘Erken Uyarı Kazandırıyor’ projelerinin tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Kayacan, “Dünya çok hızlı bir şekilde büyüyor. Fakat çok hızlı bir şekilde de kirleniyor. Bu kirlenen dünya da güvenli gıdaya ulaşmak gerçekten sorun haline geldi. Hepimiz kapitazlizmden bahsederiz fakat herkes mal mülk sahibi olmak ister. Çünkü insanoğlunun nefsinde bu vardır. Hep daha fazlasını ister. Artık temiz bir gıda ile karnımızı doyurmak çok zor bir mesele haline geldi. Onun için organik tarım uygulamalarını her zaman destekliyoruz. Bu çalışmaları yaparken bilimsel verilere de başvurmak gerekiyor” dedi.
Kayacan ayrıca, “Avrupa toprakları çok kirli olmasına rağmen 2013’e kadar bunu dünyadan sakladılar. 2013’de Brüksel toplantısında bazı kararlar aldılar. Bu yıla kadar organik ürün diye, kirli toprak ürünlerini bize sattılar. Bizim şu anda en kirli topraklarımız bile Avrupa’nın en temiz topraklarından daha üstündür” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘İyi Tarım’, ‘Organik Tarım’ ve ‘Erken Uyarı Kazandırıyor’ projelerinin tanıtım toplantısında konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Kayacan, “Bizim en kirli topraklarımız bile Avrupa’nın en temiz topraklarından daha üstündür” dedi. İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘İyi Tarım’, ‘Organik Tarım’ ve ‘Erken Uyarı Kazandırıyor’ […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz