googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYRAHAN VE BERKEHAN SERİSİ ÇIKTI

Bu haber 07 Ekim 2018 - 16:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.
KAYRAHAN VE BERKEHAN SERİSİ ÇIKTI

Kayseri’nin tanınmış eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’nın Kayrahan ve Dedesi, Berkehan ve Koshi isimli iki eseri daha yayın hayatına merhaba dedi.

Öykülerle Öğreniyorum 1 ve Öykülerle Öğreniyorum 2 adı altında çıkan eserler Maşuk Yayınları’ndan çıktı. Yazar Kabadayı “Her kitabımıza da ayrı ayrı yirmi resim çizildi.

Kitap yazarı Fatma Çetinkabadayı,” Ressam Aytül Dönmez sağ olsun beni kırmadı ve karakterlerde babamı, annemi, çocuklarımı çizmeyi kabul etti.

Üç aya yakın süren çizim çalışmalarımızın sonucu çok hoş oldu. Karakterlere çocuklarımın ismini verdim. Gerçekten mutluyum.” dedi.

Değerler Eğitimi konulu iki eserde de çocuklar, kültürel değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi, yaşam çizgimizi öykülerle akılda kalıcı şekilde öğrenebilecek. Editörlüğünü Ayşe Buket Çetintaş’ın, mizampaj ve kapak tasarımını Salih Satı’nın üstlendiği iki eser ilk olarak Ordu Kitap fuarında, ardından Eskişehir Kitap Fuarında okurlarıyla buluşacak. Kabadayı’nın öykü, roman, masal dallarında daha önce yayınlanmış 42 eseri bulunuyor. YÜKSEL KALKAN

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER