CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

KAYSADER İŞTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Kayseri Yazarlar Şairler ve Sanatçılar Derneği in eski-yeni yönetim ve üyeleri Yoğun Burç Kültür evinde istişare toplantısında buluştu. (Kaysader) Derneğine yeni kayıt olan genç Üniversite öğrencileri kendilerini tanıttı.

Yaptıkları hizmetten dolayı eski yönetim kurulu üyeleri; Süleyman Karabey’e M Ali Gül, Duran Tamer’e Nurkal Kumsuz, Mustafa Ferit Yıldız’a Fatmanur Altuntaş, Köksal Akçalı’ya Ferhat Arslan, Şeyhmus Çicek’e  ise Hacı Kısır teşekkür plaketi verdi. Plaket alan şair ve yazarlar birer teşekkür konuşması yapıp yeni yönetime başarılar dilediler.

İstişare toplantısında konuşan Süleyman Karacabey, 17 Kasım 2009 yılında kuruduğumuz (Kaysader) derneğin beş yıldır başkanlık görevini yaptım. Bu süreç içinde Kültür sanat edebiyat Çıngı dergisini çıkardık. Yazar arkadaşlarımızla Çıngı dergisini uluslararası bir dergi niteliğini kazandırdık Kültür Bakanlığı abonesi yaptık. Birlikte çalıştığımız çok değerli arkadaşlarımızla il dışına gittik derneğimizi ve dergimizi oralarda da tanıttık. Kabul etmek lazım ki, insan hatasız olmaz beş yıl süreç içinde insan olarak hatalarımız olmuştur. Birlikte görev yaptığımız arkadaşlarımıza hizmetten dolayı teşekkür ederken yeni yönetime başarılar diliyorum.

BİRLİKTE GÜÇ DOĞAR ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANI

(Kaysader) Kayseri Yazarlar Şairler ve Sanatçılar Dernek başkanı Ferhat Arslan,” Bugün burada toplanmamızın gayesi eski yönetim kuruluna beş yıldır yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür edip kendilerinden destek istemek ve derneğimize yeni katılan genç yazar arkadaşlarla tanışmaktı. (Kaysader) in kurucu üyeleri eski yönetime yaptıkları hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum.  Birlikten güç doğar, bu gücü eski yeni yönetim tamamlar, şimdi birilik olma zamanıdır. Bende bu derneğin kuruluşundan bugüne faaliyetlerin içinde oldum bugün bize bu derneğin başkanlığı bize kısmet oldu. Üniversite gençlerin bizlere katılması çıtamızı yükselmiş görüyorum. Yeni yönetim ve sizlerle Kültür Sanat Edebiyat dünyasında daha başarılı olmak için çalışcağız. “Dedi.

(Kaysader) yönetim kurulu üyesi Hacı kısır, 1. İstişare toplantısını bugün yapıyoruz. Bu güzel istişare toplantısını ayda bir Yoğun Burç Kültür evinde yapıp eksiklerimizi üyelerimize paylaşacağız. Bünyemizde kaliteli Avrupa yazarlar federasyonundan kalemler ödül alan sanatçılar gazeteciler bulunmakta. Kısa zamanda üye sayısı ikiye katlanmıştır. Çıngı Dergisinin genel yayın yönetimini şehrimizi tanınmış eğitimci yazarlarından Nurkal Kumsuz yapması bizleri sevindirecektir… Kayseri deki tüm şair yazar ve sanatçılar (Kaysader) Kayseri Yazarlar Şairler ve Sanatçılar Dernek derneğine bekliyoruz.” dedi. 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Yazarlar Şairler ve Sanatçılar Derneği in eski-yeni yönetim ve üyeleri Yoğun Burç Kültür evinde istişare toplantısında buluştu. (Kaysader) Derneğine yeni kayıt olan genç Üniversite öğrencileri kendilerini tanıttı. Yaptıkları hizmetten dolayı eski yönetim kurulu üyeleri; Süleyman Karabey’e M Ali Gül, Duran Tamer’e Nurkal Kumsuz, Mustafa Ferit Yıldız’a Fatmanur Altuntaş, Köksal Akçalı’ya Ferhat Arslan, Şeyhmus Çicek’e  […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz