KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

KAYSADER MUSTAFA YALÇINI ZİYARET ETTİ

Yeni seçilen (Kaysader) Kayseri Yazarlar şairler derneği yönetim kurulu başkanı Ferhat Arslan, Hikmet Durgut, Mehmet Ali Gül Kayseri Büyükşehir belediye genel sekteri Mustafa Yalçını ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi verdiler.                                                                                     

 (Kaysader) bünyesinde çıkan Çıngı dergisi ve yapılacak projeler hakkında bilgi veren yeni yönetimin belirlendiğini söyleyen Ferhat Arslan, Yeni bir anlayış yeni üyelerle yola çıktık. Üyelerimizin birçoğu genç Üniversite öğrencilerinden oluşmakta bundan memnun olmaktayız. Geçmişe intikal eden edebiyatçı şairlerimizi unutmamak adına” şairlere vefa” gecesini düzenleyerek onları anmak istiyoruz. Dernek bünyesinde çıkan Çıngı Kültür Sanat dergisinin yayın yönetmenliğini yirmi kitaba imza atan yazar Nurkal Kumsuz yapacağını ifade etti.

Kayseri Büyükşehir belediye genel sekteri Mustafa Yalçın,” Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun bu bir nöbet değişimi sizden sonra genç şairleri yazarlar edebiyat bayrağını devir alacak böylece daha ileriye taşıyacak. (Kaysader) olarak yapacağınız şairler için “vefa gecesi” anlamı olur, Her ay bir kaç şairi anıp yazdığı anma gecesinde şiirleri okuyup örnekler verebilirsiniz. Dernek olarak şairler arasında samimiyeti artıran ayda bir istişare toplantılarınıza devam edin bunun faydasını görürüsünüz” dedi.

 

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Yeni seçilen (Kaysader) Kayseri Yazarlar şairler derneği yönetim kurulu başkanı Ferhat Arslan, Hikmet Durgut, Mehmet Ali Gül Kayseri Büyükşehir belediye genel sekteri Mustafa Yalçını ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi verdiler.                                                   […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz