Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ TÜM TÜRKİYE’NİN HİZMETİNDE

Bu haber 10 Ocak 2019 - 15:17 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ TÜM TÜRKİYE’NİN HİZMETİNDE

Şırnak’ın Silopi ilçesinde dünyaya gelen ve üç gün önce bulantı ve kusma şikayeti ile Silopi Devlet Hastanesi’ne getirilen 2 yaşındaki Evin Yiğit; oradaki ilk müdahalenin ardından şuurunun kapalı olması sebebi ile acil olarak ambulansla Batman’da bir özel hastaneye nakledildi.

İki gün Batman’da yoğun bakımda kalan Evin Yiğit; durumunun ağırlaşması üzerine tedavisinin 3. basamak yoğun bakımda devam ettirilmesine karar verildi. Çevre illerde uygun yoğun bakım bulunamaması üzerine Sağlık Bakanlığı koordinasyonu vasıtasıyla Kayseri Şehir Hastanesi’nde tedavi edilme kararı verildi. Evin Yiğit; Sağlık Bakanlığı’na bağlı Doktorlu ekip gözetiminde uçak ambulans ile ilimize getirildi.

Kayseri 112 ekipleri Kayseri Erkilet Havaalanından 2 yaşındaki Evin Yiğit’i özenle alarak Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’ne nakletti.

Sadece çevre illerden değil, uzak illerden de müracaat eden hastalara da hizmet vermekte olan Kayseri Şehir Hastanesi’nde Evin Yiğit’in tedavileri sürüyor.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA