NURSAÇAN: MESLEK LİSESİ MESELESİ, MEMLEKET MESELESİ

NURSAÇAN: MESLEK LİSESİ MESELESİ, MEMLEKET MESELESİ

KAYSERİ’DE SİLAHLI KAVGA: 2 YARALI

KAYSERİ’DE SİLAHLI KAVGA: 2 YARALI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU  HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

KAYSERİ ŞEKER SPOR 2017-2018 SEZON AÇILIŞI YAPILDI
KAYSERİ ŞEKER SPOR 2017-2018 SEZON AÇILIŞI YAPILDI

Kayseri Şeker Spor sezon açılışı Kayseri Şeker Fabrikası içerisindeki Köksal Demirok tesislerinde yapıldı. Kayseri Şeker Spor sezon açılışına Kayseri Şeker Spor Onursal Başkanı ve Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Genel Müdür Vekili Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcıları, Kayseri şeker Spor Kulüp Başkanı ve Şeker-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı, Kulüp yöneticileri […]

Kayseri Şeker Spor sezon açılışı Kayseri Şeker Fabrikası içerisindeki Köksal Demirok tesislerinde yapıldı.
Kayseri Şeker Spor sezon açılışına Kayseri Şeker Spor Onursal Başkanı ve Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Genel Müdür Vekili Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcıları, Kayseri şeker Spor Kulüp Başkanı ve Şeker-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı, Kulüp yöneticileri İsmet Aksoy, Uğur Metiner, Taner Özçelik, Mustafa Kılıç,Teknik Direktör Cahit Erçevikile sporcular katıldılar.
2017-2018 sezonunda transfer komitesi tarafından; 6 sporcu alt yapıdan, 5 sporcu iç transferden, 11 sporcu dış transferden, 2 sporcu yurt dışından transfer edilerek Kayseri Şeker spora kazandırıldığı belirtildi.
Sezon açılışında konuşan Kayseri Şeker Spor Onursal Başkanı ve Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay;Kayseri Şeker Spor Türkiye’de artık sayısı gittikçe azalan kurum takımlarından bir tanesidir. Şeker Spor Adıyla Türkiye’de neredeyse Kayseri Şeker spor tek Şeker Spor Takımı olarak varlığını sürdürme azminde ve kararlılığında olduklarını söyledi.
Başkan Akay sözlerine şöyle devam etti,“Kayseri Şeker Camiasını Büyük Kayseri Şeker Ailesi olarak ifade ediyoruz, sporcularımız da bu ailenin birer parçasıdır.Biz gençlerimizi sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde sporun her dalında yetişmesine katkı sağlamak ve inşallah ülkemize genç sporcular olarak kazandırmak istiyoruz.Cavit Hocamız ile iyi bir takım oluşturma gayreti içerisindeyiz.
Bizim spordan anladığımız ahlak ve fairplay çerçevesinde yapılmasıdır. Bu anlayış içerisinde sporcularımız hem kendi aralarında birbirine karşı, hem hocalarına karşı saygılı olmakla birlikte aynı zamanda müsabaka esnasında seyircilere, hakemlere,rakip takımın futbolcularına karşı da fairplay anlayışı içerisinde davranmanızı bekliyoruz ve özellikle bunu çok önemsediğimizi de ifade etmek istiyorum.
Bu anlayış içerisinde elde edilecek başarı elbette daha anlamlı ve daha değerli olacak ben hepinize kazasız belasız ve inşallah mutluluk içerisinde yaşayacağınız bir sezon ve başarı ile sonuçlandıracağınız bir sezon temenni ediyorum Allah hayırlı uğurlu eylesin” dedi.
Kayseri şeker Spor Kulüp Başkanı ve Şeker-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı sezon açılışında yaptığı konuşmasında; Kayseri Şeker gerçekten özel bir kulüp olduğunu belirterek Kayseri Şeker Spor Kulübünde gençlerin büyüklerine, büyüklerin de gençlere iyi örnek olacağını söyledi.Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde kurban kesildi ve sezon açılışı yapıldı. Başkan Akay ve açılışa katılanlar penaltı atışları ile sezonu başlattılar. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz