Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSERİ ŞEKER’DENBOĞAZLIYAN ŞEKER FABRİKASINA 17 MİLYONLUK YATIRIM

Bu haber 17 Aralık 2018 - 11:00 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
KAYSERİ ŞEKER’DENBOĞAZLIYAN ŞEKER FABRİKASINA 17 MİLYONLUK YATIRIM

Ülkemizde Doğal şeker pancarından elde edilen Şeker’i kullanan Gıda üretim firmalarının gelişen ve değişen teknolojiye uygun olarak son 4-5 yılda  ortaya çıkan  ve endüstriyel amaçlarla kullanılan ortalama 1 ton kapasitesine sahip polipropilenden mamul çuval ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Kayseri Şeker tarafındanbig-bag dolum sistemleri ve Big-Bag   şeker deposu yapıldı.

Kayseri Şeker 2018 yılı yatırımları kapsamında, Boğazlıyan Şeker Fabrikasına yaklaşık 10 Milyon TL’ye mal olan ve 7.200 metrekare kapalı alanı bulunan  37 bin tonluk Big-Bag   şeker deposu yapılarak hizmete alındı.

Boğazlıyan Şeker Fabrikasına ayrıca; 12 nci kampanya dönemi içerisinde 7 Milyon TL liraya mal olan Arıtma tesisi Anaerobik tank kapasite artırımı inşaatı yapıldı.Boğazlıyan Şeker Fabrikası  Arıtma tesisinde bulunan  2.500 metreküp kapasiteli Kimyasal Oksijen İhtiyacı parametresi de  3000 mg/lt KOİ  olan Anaerobik tank kapasitesi  10.500 metreküp’e  ve 7000 mg/lt KOİ ye çıkartılmıştır.

Bu sayede arıtma işi kampanya döneminde tamamlanacak olup sistemin gerekli enerji tüketimi fabrika sıcak suyundan karşılanarak enerji tasarrufu sağlanacaktır. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA