Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSERİ TİCARET BORSASINDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

Bu haber 01 Ekim 2018 - 15:02 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
KAYSERİ TİCARET BORSASINDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

Kayseri Ticaret Borsasından üniversite öğrencilerine destek
Kayseri Ticaret Borsası ( KTB) tarafından Üniversitede okuyan öğrencilere destek olmak için başlatılan Eğitim Yardımı ( Burs) almaya hak kazanan öğrenciler noter huzurunda belirlendi.
KTB konferans salonunda 1. Noter Başkatibi Mesut Yıldırım nezaretinde yapılan kura çekimine Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Yönetim Kurulu üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Burs için başvuran öğrenciler arasından kura çekimi ile belirlenen 25 kişiye 2018-2019 eğitim öğretim dönemi boyunca aylık olarak eğitim yardımında bulunulacak.
Başkan Recep Bağlamış, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:  “Gençlerimizin en iyi şartlarda eğitim görmesi için devletimiz tüm imkanlarını seferber ediyor. Bizlerde Kayseri Ticaret Borsası olarak, bu eğitim seferberliğine bir katkı sunmak istedik. Yüzlerce başvuru oldu. Başvuran gençlerimiz arasında adaletli bir şekilde seçim yapmak için noter huzurunda velilerimizin ve öğrencilerimizin de katıldığı kura çekimi yapıldı. Belirlenen 25 öğrencimize aylık yardım yapılacak. Gönül isterdi ki her öğrencimizi destekleyelim. İnşallah bundan sonra eğitime yönelik desteklerimiz artarak devam edecek.”  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA