737412.İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ.17.01.2017

737412.İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ.17.01.2017

FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI

FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI

BEM-BİR SEN GENEL BAŞKANI TURBAY, BAŞKAN ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ

BEM-BİR SEN GENEL BAŞKANI TURBAY, BAŞKAN ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ

ŞAHİN: BİNA YÖNETİM FİRMALARI İLE YAPILAN SÖZLEŞMELER HUKUKİ DEĞİL

ŞAHİN: BİNA YÖNETİM FİRMALARI İLE YAPILAN SÖZLEŞMELER HUKUKİ DEĞİL

UMREYE, ARZ-I ENDAM ETMEK İÇİN DEĞİL, ARZ-I HÂL İÇİN GİDİLİR!

UMREYE, ARZ-I ENDAM ETMEK İÇİN DEĞİL, ARZ-I HÂL İÇİN GİDİLİR!

KAYSERİ TRAVEL TURKEY FUARINDA

 

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşma merkezlerinden biri olan Travel Turkey İzmir Fuarında, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve spor etkinlikleri ile önemli bir turizm potansiyeli haline gelen Kayseri, ziyaretçileri ile buluşmak üzere yerini aldı.
Kayseri’de son yıllarda Valilik ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı başta olmak üzere özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları tarafından şehre gelen turist sayısını artırmak ve Kayseri’nin turizm pastasından aldığı payı büyütmek amacıyla yoğun bir çalışma yapıldığını belirten Vali Orhan Düzgün, Kayseri’nin tüm güçlerini birleştirerek 2015 yılını tanıtım yılı olarak geçirmeye ve Kayseri’nin turizm değerlerini tek bir çatı atında ulusal ve uluslararası fuarlar aracılığı ile turizm sektörünün beğenisine sunmayı hedeflediklerini açıkladı.
Vali Düzgün, bu kapsamda yapılacak çalışmaları gerçekleştirmek amacıyla Vali Yardımcısı Yasemin Özata Çetinkaya başkanlığında Büyükşehir Belediyesi, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı, Sanayi avrupa yakası nakliye firmaları
Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı, TÜRSAB Erciyes Bölge Yönetim Kurulu, Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği, Kayseri Erciyes A.Ş. gibi kuruluşların temsilcileri ile şehrimizdeki otel ve acentaların yetkilileri ile 14 Kasım ve 24 Kasım 2014 tarihlerinde iki toplantı yapıldığını, ilgili kuruluşların da desteği ile fuara katılımın gerçekleştirildiğini belirtti.
Vali Düzgün, Kayseri’nin Travel Turkey İzmir fuarına ilk kez katıldığını hatırlatarak, fuarda geçen yıl 60’ın üzerinde destinasyon, 22 ülkeden 867 katılımcı ve 26 bin 487 ziyaretçinin bir araya geldiğini ve bu yıl ise 900 üzerinde firmanın katıldığını ifade ederek, Kayseri’nin turizmde iyi bir konuma gelebilmesi ve turizm değerlerinin tanıtımı için bu tür fuarlara katılımın katkı sağlayacağını ifade etti.

  • Etiketler
  • Açıklama
  •   Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşma merkezlerinden biri olan Travel Turkey İzmir Fuarında, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve spor etkinlikleri ile önemli bir turizm potansiyeli haline gelen Kayseri, ziyaretçileri ile buluşmak üzere yerini aldı. Kayseri’de son yıllarda Valilik ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı başta olmak üzere özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları tarafından şehre […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz