Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ VALİLİĞİNE ISPARTA VALİSİ ŞEYHMUS GÜNAYDIN ATANDI

Bu haber 27 Ekim 2018 - 12:20 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
KAYSERİ VALİLİĞİNE ISPARTA VALİSİ ŞEYHMUS GÜNAYDIN ATANDI

Yeni Valiler Kararnamesi’ne göre Kayseri Valiliğine Isparta Valisi Şeyhmus Günaydın getirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’nin bugünkü sayısından yayımlanan atama kararına göre 39 ilin valisi değişti. Buna göre Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, mülkiye başmüfettişi olarak görevlendirilirken, Kamçı’dan boşalan koltuğa Isparta Valisi Şeyhmus Günaydın getirildi.
ŞEYHMUS GÜNAYDIN KİMDİR?
Şehmus Günaydın 1966 yılında Batman’ın Gerçüş ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaöğrenimini memleketi Batman’da gören Şebmus Günaydın, 1988 Yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1989 Yılında Hatay Kaymakam adayı olarak göreve başlayan Günaydın, Burdur Yeşilova, Niğde Ulukışla Kaymakam Vekilliği yapmıştır. Sonrasında, Kırıkkale Sulakyurt, Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı görevlerinde bulunan Günaydın, Bitlis ve Şanlıurfa’da Vali yardımcılığı, Samsun Alaçam Kaymakamlığı, Muğla Yatağan Kaymakamlığı, Aydın Vali Yardımcılığı, Isparta Urla Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur. 2014 yılında Kastamonu’ya vali olarak atanan Günaydın, 2016 yılında da Isparta’ya vali olarak atanmıştır. Günaydın Evli ve 3 çocuk babasıdır.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA