Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ YAPTIĞI İŞİ İYİ YAPIYOR

Bu haber 22 Ekim 2018 - 11:30 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
KAYSERİ YAPTIĞI İŞİ İYİ YAPIYOR

2.Kayseri Kitap Fuarı’nın son gününe de önemli yazarlar katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 2. Kayseri Kitap Fuarı son gününde de önemli yazarları ağırladı. Kitap Fuarı’na katılan tüm yazarlar, organizasyondan övgüyle bahsederek Kayseri’nin yaptığı işi iyi yaptığını belirttiler.

2.Kayseri Kitap Fuarı’na katılan yazarlar Kayseri’den büyük bir memnuniyetle ayrıldıklarını ve bir sonraki yılı iple çektiklerini ifade ettiler. Fuarın son gününe katılan yazarlar Kayseri ve Kitap Fuarı ile ilgili şu ifadeleri kullandılar:

“MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON”

Ahmet Şimşirgil: “Kayseri de Kayserili de yaptığı işi güzel yapıyor, temiz yapıyor, iyi yapıyor. Mükemmel bir organizasyona şahit oldum. Bunun çok uzun soluklu olmasını, daha da büyüyerek gelişmesini diliyorum. İlgililere, yetkililere teşekkür ediyorum. Var olsunlar.”

“BURASI HERHANGİ BİR FUAR DEĞİL”

Ali Ural: “Kayseri’ye adım atan herkes öncelikle nezih bir ortamın içerisinde olduğunu fark ediyor. Şehircilik anlamında çok ileri bir yer. Belli ki Kayseri sadece şehircilik ve ekonomiyle değil kültürle de yakından ilgileniyor. Burası herhangi bir fuar değil. Her şeyden önce kültür insanına ve yazara nezaketle yaklaşılan ve halkla nezaketle buluşturulan bir fuar. Uzun yıllar devam etmesini diliyorum.”

“KAYSERİ’NİN YERİ FARKLI”

Balçiçek İlter: “Burada olmaktan çok ama çok mutluyum. Geçen sene de çok etkiledi beni. Bu sene daha çok etkilendim. Çünkü katlanarak büyüyor. Pek çok kitap fuarına gidiyorum; ama Kayseri’nin yeri farklı. Çok büyük keyif alıyorum. Memleketin çok zor günlerden geçtiği bu dönemlerde Kayseri gibi kendi alanında çok büyük işleri yapan bir belediye Kitap Fuarı ve başka kültürel etkinlikleri yapması son derece güzel.”

“MİSAFİRPERVERLİĞİNİZ TAKDİRE ŞAYAN”

Atakan Yavuz: “Benim Kayseri’ye ilk gelişim. Şehri çok beğendim. Özellikle misafirperverliğiniz takdire şayan. Kitap Fuarı’nda gerek organizasyon, gerek katılımcılar, gerekse kitap severlerin ilgisinin yoğun olması beni hem şaşırttı hem de ziyadesiyle memnun etti.”

“KAYSERİ’YE YAKIŞMIŞ”

Bülent Parlak: “Anadolu’da enteresan şehirler var. Uçaktan inişte karşılanmamızdan başladı tüm güzellikler. Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Hakikaten Kayseri’ye yakışmış.”

“KAYSERİ BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL”

Canan Tan: “Birçok kitap fuarına katılıyorum. Geçen yıl da Kayseri Kitap Fuarı’na katılmıştım. Çok güzel bir organizasyondu. Bu yıl daha da oturmuş olduğunu görüyorum. Kayseri benim için çok özel. Umarım gelecek yıl da bu güzelliği yaşayacağım. “

“KAYSERİ BENİM İÇİN HEYECAN VERİCİ”

Kemal Hamamcıoğlu: “Kayseri çok heyecan vericiydi. Çok huzurlu ve mutlu hissettim Kayseri’de olduğum için. İşim gereği birçok fuara gidiyorum. İkincisi düzenlenen fuarın bu kadar profesyonelce yazarı ve okuyanı bir araya getirmesi bizleri onore eden bir durum. Sanki uzun zamandır yapılıyormuşçasına her şey tıkır tıkır işliyor. Çok mutlu ayrılacağım Kayseri’den”

“KAYSERİ’Yİ SEVİYORUM”

Leyla İpekçi: “Kayseri’ye birkaç senedir gelmiyordum. Birkaç sene içinde bile çok değişmiş buldum. Kayseri’yi seviyorum. Sevdiğimiz yerin yerlisiyiz. İyi bir organizasyon. Büyükşehir Belediyesi’nin bütçede kısıtlama yapmaması takdire şayan. Çünkü kültür işlerine sıra gelince bütçe yok denir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bu anlamda istisnalardan bir tanesi. Diğer başka hizmetlerini de takip ediyorum.”

 “KİTAP FUARI’NIN MAŞALLAHI VAR”

Mustafa Tatçı: “Kayseri bir kültür şehri. Kitap Fuarı’nın maşallahı var. Diğer gittiğim fuarlardan daha etkileyici ve daha ilgili. Şehre giren parayla kültürel etkinlikler paralel olmayabiliyor. Fuarı dikkate alırsak Kayseri’de böyle bir paralellik var. İnşallah bu ilgi artarak devam eder.”

“HER SENE GELMEK İSTERİM”

Saniye Bencik Kangal: “Son derece kalabalık. Fuarların kalabalık olması beni son derece mutlu ediyor. Kayseri halkı çok yoğun ilgi göstermiş. Son derece sıcak, içten ve sevecensiniz. O yüzden çok mutlu etti beni. Her sene gelmek isterim.” (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA