7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

BÜYÜKŞEHİR’DE MEGA PROJELER DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR’DE MEGA PROJELER DEVAM EDİYOR

KAYSERİ’DE COŞKULU MİTİNG
  • MEVLÜT MÜRSELUZUN
    • MEVLÜT MÜRSEL UZUN
    • hakimiyet@kayserihakimiyet200.com
    • 9 Haziran 2018 - 13:43:23

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kayseri mitingine katılarak halkın ilgisinin ve heyecanının ne derece olduğunu görmek için mitinge bizzat katılarak görmek istedim. Şunu açıkça ifade etmeliyim ki miting kelimenin tam anlamıyla muhteşemdi ve heyecanlıydı. Havanın sıcak olmasına rağmen Erdoğan sevdalıları ve AK Parti taraftarları saatler öncesi miting alanını doldurmaya başlamışlardı. Gerçi her seçimde Kayseri’den AK Parti’nin büyük başarı kazanarak çıkması bu partinin kalesi olarak bilinmektedir. Nitekim 24 Haziran’da ki seçimde de yine böyle bir neticenin alınacağını Cumartesi günü yapılan miting ortaya koymaktadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan karısında aday olan Meral Akşener’i ve Muharrem İnce’yi ve Temel Karamollaoğlu’nu ciddi bir rakip olarak görmüyor. Görmemekte de haklıdır; neden derseniz bu her üç adayın millete vaat ettikleri hiç bir önemli projeleri bulunmuyor. Muharrem İnce derseniz her konuşması etten püften dedikoduya dayanıyor. Meral Akşener derseniz oda adeta karşısında bir kadınlar topluluğu varmış gibi elinde topladığı yapık ve yazmalarla masal anlatıyor gibi. Her ikisinin de konuşmaları baştan sona kadar yıkmayla, yok etmeyle ve dedikoduyla geçiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ki öylemi mesela Kayseri’de bugüne kadar yaptıklarını ve yapacaklarını anlatırken mitinge katılanlar tarafından alkışla ve tezahüratla karşılandı. Kayseri’yi Orta Anadolu da tüm Türkiye’nin ulaşım ve ticaret merkezi yapmasıyla ilgili projeleri takdirle karşılandı. 2020 tarihinde hizmete girecek olan hızlı tren dahil her yöne giden bir demir yolu ağının yapılacak olması önemli bir projedir. En az bunun kadar önemli olan bir diğer proje de Hava İkmal Merkezinin bulunduğu bölgenin Kayseri Millet Bahçesi yapılmasıdır.
Bir kere şunu açıkça ifade etmeliyim ki Cumhurbaşkanı Erdoğan gelmiş geçmiş liderler arasında en geniş ufka sahip bir liderdir. Geleceğe dair projelerini anlatırken hedefine 2071’e kadar bir süreyi koymuş olması onun geniş ufka sahip olduğunu göstermektedir. Bazı muhalifler belki onun bu kadar ömrü varmı diye bilirler. Ülkesine ve milletine karşı hizmet etmeyi kendisine şiar edinmiş bir lider olarak o kendisinden sonra gelecek olan nesillere de hazır projeler ve takip edecekleri hazır bir yol bırakmanın düşüncesi içindedir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın arkadaşlarıyla AK Parti’yi daha baştan kurarken Türkiye’nin yarım asrı geçkin bir süredir gecikmiş sorunlarını ortaya koymuş ve bunları nasıl çözeceklerini millete ilan etmişlerdir. Bu açıklamadan sonra Büyük Türk Milleti inanıp güvendiği için AK Partiyi iktidara getirmiştir. Bugüne kadar ülke genelinde AK Parti teşkilatlarının yapmış olduğu büyük hizmet eserlerinin hepsinin altında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası vardı.
Milletimiz şayet Cumhurbaşkanlığına Erdoğan’ı ve iktidara AK Partiyi seçerse 2023 yılına kadar yapılacak hizmetlerin neler olduğunu “2023 Siyasi Vizyonu” başlığı altında anlatılmıştır. Bundan sonrası Kayserili seçmenin takdirine ve tercihine kalmıştır…

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz