YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

KAYSERİ’DE YAŞAYAN LÖSEV HASTA VE AILELERINE YARDIMLARHIZ KESMİYOR
KAYSERİ’DE YAŞAYAN LÖSEV HASTA VE AILELERINE YARDIMLARHIZ KESMİYOR

Kayıtlı lösemi ve kanser hastaları ile onların imkanları kısıtlı ailelerine 1998 yılından bu yana maddi ve manevi destek veren LÖSEV, yıl boyu sürdürdüğü et ve et ürünleri dağıtımlarına hız kesmeden devam ediyor. LÖSEV Kayseri şubesinde 07 Ağustos Pazartesi günü Kayseri’de yaşayan ve LÖSEV’e kayıtlı hastalara et ve et ürünleriyardımları sunuldu. Kurban bayramının yaklaştığı bugünlerde dağıtımlara […]

Kayıtlı lösemi ve kanser hastaları ile onların imkanları kısıtlı ailelerine 1998 yılından bu yana maddi ve manevi destek veren LÖSEV, yıl boyu sürdürdüğü et ve et ürünleri dağıtımlarına hız kesmeden devam ediyor.
LÖSEV Kayseri şubesinde 07 Ağustos Pazartesi günü Kayseri’de yaşayan ve LÖSEV’e kayıtlı hastalara et ve et ürünleriyardımları sunuldu. Kurban bayramının yaklaştığı bugünlerde dağıtımlara devam eden LÖSEV, vekaleten kurban bağışı kampanyasına yapılacak desteklerin lösemi ve kanser hastalarının tedavisi açısından önemine de dikkat çekiyor.
İhtiyaç Sahibi Ailelere Aylık, Düzenli Et ve Et Ürünleri Yardımı…
LÖSEV’den yapılan açıklamada en kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünlerinin kanser hastalarının beslenmesinde çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulandı. Özellikle lösemi hastalığında et ve et ürünleri ile sağlıklı beslenen çocuk ve yetişkin hastaların, zorlu tedavi sürecini başarıyla atlatma şanşları arttığı belirtildi. Bu nedenle, protein ağırlıklı beslenmesi gereken, ihtiyaç sahibi hastalara yıl boyunca her ay yaklaşık 8 kilo et ve et ürünleri kolisi ulaştırıldığı açıklandı.
LÖSEV’e Bağışlarla Bereketli Sofralar, Sağlıklı Çocuklar…
On binlerce hasta ve imkanı kısıtlı ailelerine destek olan LÖSEV’ in bugünkü kayıtlı hasta sayısı yaklaşık 24 bin civarındadır. % 90’ını ihtiyaç sahibi ailelerin oluşturduğu kayıtlı hastalar, tedavisi uzun süren ve çok pahalı olan bu hastalıkla mücadeledeLÖSEV’in destekleri ile hayata bağlanmaktadırlar.
Özellikle et ve et ürünleri yardımlarının sürekliliği açısından, bağışçıların LÖSEV’in Kurban Kampanyası’na destekleri büyük önem taşımaktadır. Kurban Bayramı’nda LÖSEV’e vekâlet vererek kurbanları dini usullerle kestirirken çocukları hayata bağlamak isteyen bağışçılar; tüm ulusal bankalar aracılığıyla, internet bankacılığıile, elden LÖSEV şubelerine, PTT şubelerinden ve Alo LÖSEV hattı aracılığıyla bağış yapabilecekler. Kurban bağış miktarı bu yıl; yurt içi 860 TL, yurt dışı için 245 Dolar veya 210 Euro olarak belirlendi.
Bağışlar sayesinde lösemi ve kanser hastaları yalnızca Kurban Bayramı’nda değil, tüm yıl boyunca taze et ürünleri ile beslenebilecek. Et ve diğer gıdalardan zengin beslenen hastaların vücut direnci yükselerek, bağışıklık sistemleri güçlenecek ve hastalıkları kolayca yenerek iyileşme şansları artacak.
Her Kurban Lösemili Çocuklara Can (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz